Üritused
Põlva maakonna murdmaasuusatamise MV
- Üksikasjad
- Avaldatud: Esmaspäev, 03 Märts 2014 07:31
Põlva maakonna murdmaasuusatamise MV toimusid 04.03.2014 Mammaste Tervisespordikeskuses.
TÄNAME OSALEMAST!
Põlva maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused | |||||||||||||||||
Mammaste TSK, | |||||||||||||||||
4.märtsil 2014.a. | |||||||||||||||||
T10 - 1 km | |||||||||||||||||
1 | Eliisa Villako | 2007 | T10 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:05:08 | ||||||||||||
2 | Anni Linnus | 2006 | T10 | Värska Gümnaasium | 0:06:08 | ||||||||||||
1 | P10 - 1km Timo Kudre |
2005 | P10 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:03:22 | ||||||||||||
2 | Andri Kepler | 2004 | P10 | Kobras/Põlva Spordikool/Rosma | 0:03:52 | ||||||||||||
3 | Jaan-Iisak Kaivo | 2005 | P10 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mooste | 0:04:03 | ||||||||||||
4 | Madis Veski | 2005 | P10 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mammaste | 0:04:16 | ||||||||||||
5 | Henri Madismäe | 2005 | P10 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mammaste | 0:04:18 | ||||||||||||
6 | Oliver Lätt | 2005 | P10 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mammaste | 0:04:48 | ||||||||||||
7 | Kenert Viitak | 2005 | P10 | Värska Gümnaasium | 0:04:52 | ||||||||||||
8 | Ragnar Raamik | P10 | Mikitamäe | 0:05:32 | |||||||||||||
9 | Kaspar Karolin | 2005 | P10 | Mammaste LAK | 0:05:38 | ||||||||||||
10 | Hendrik Bleive | 2005 | P10 | Mammaste LAK | 0:05:39 | ||||||||||||
11 | Ardi Hallop | 2005 | P10 | Värska Gümnaasium | 0:05:53 | ||||||||||||
12 | Henry Jõesalu | 2004 | P10 | Mammaste LAK | 0:06:15 | ||||||||||||
T12 - 1km | |||||||||||||||||
1 | Laivi Loosaar | 2002 | T12 | SK Serviti/Põlva SPKO/Orava PK | 0:03:01 | ||||||||||||
2 | Marken- Helena Härmits | 2002 | T12 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mammaste | 0:03:09 | ||||||||||||
3 | Evelin Arulepp | 2002 | T12 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mammaste | 0:03:21 | ||||||||||||
4 | Hanna-Lora Traagel | 2002 | T12 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:04:04 | ||||||||||||
5 | Janna-Liis Jõesalu | 2003 | T12 | Värska Gümnaasium | 0:04:16 | ||||||||||||
6 | Grethel Hinno | 2003 | T12 | Värska Gümnaasium | 0:04:22 | ||||||||||||
7 | Anete Saar | 2002 | T12 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:05:26 | ||||||||||||
Kristiin Kalle | 2002 | T12 | Põlva Spordikool/Põlva ÜG | DNS | |||||||||||||
Johanna Laanoja | 2002 | T12 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | DNs | |||||||||||||
P12 - 1,7km | |||||||||||||||||
1 | Kaarel Tilk | 2003 | P12 | SK Serviti/Põlva SPKO/Rosma | 0:05:13 | ||||||||||||
2 | Dainis Männiste | 2002 | P12 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva KK | 0:05:59 | ||||||||||||
3 | Martin Nurmsalu | 2002 | P12 | SK Serviti/Põlva SPKO/Rosma | 0:06:13 | ||||||||||||
4 | Joosep Molodõk | P12 | Mikitamäe | 0:06:30 | |||||||||||||
5 | Sander Toobre | 2003 | P12 | Värska Gümnaasium | 0:07:14 | ||||||||||||
6 | Mattias Maidla | 2003 | P12 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva KK | 0:07:18 | ||||||||||||
7 | Margo Kapten | 2002 | P12 | Värska Gümnaasium | 0:07:23 | ||||||||||||
8 | Ergo Aruots | 2003 | P12 | Värska Gümnaasium | 0:08:14 | ||||||||||||
9 | Peko Piirisild | 2003 | P12 | Põlva Spordikool/Rosma | 0:09:38 | ||||||||||||
Martin Erik Maripuu | 2002 | P12 | Põlva Spordikool/Rosma | DNS | |||||||||||||
T14 - 1,7 km | |||||||||||||||||
1 | Karoli Villako | 2000 | T14 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:04:32 | ||||||||||||
2 | Herti Juhandi | 2000 | T14 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:05:14 | ||||||||||||
3 | Kelli Nurm | 2000 | T14 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:05:41 | ||||||||||||
4 | Mari Linnus | 2001 | T14 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:05:59 | ||||||||||||
5 | Laura-Liis Kütt | 2000 | T14 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:06:05 | ||||||||||||
6 | Kairiin Märtson | 2001 | T14 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:06:19 | ||||||||||||
7 | Krete Auser | 2000 | T14 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:06:36 | ||||||||||||
P14 - 2,5km | |||||||||||||||||
1 | Juhan- Villem Kaivo | 2000 | P14 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mooste PK | 0:07:54 | ||||||||||||
2 | Karl-Mihkel Kaivo | 2001 | P14 | SK Serviti/Põlva SPKO/Mooste PK | 0:08:09 | ||||||||||||
3 | Freddy Help | 2000 | P14 | SK Serviti | 0:08:30 | ||||||||||||
4 | Sander Lõbu | 2001 | P14 | SK Serviti/Põlva ÜG | 0:08:45 | ||||||||||||
5 | Karl-Jürgen Pall | 2000 | P14 | Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:08:49 | ||||||||||||
6 | Simmo Tintso | 2000 | P14 | SK Serviti/Põlva ÜG | 0:09:09 | ||||||||||||
Jaanus Arulepp | 2000 | P14 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:09:53 | |||||||||||||
Joosep Rohtla T16 - 2,5km |
2001 | P14 | Peko / Värska Gümnaasium | DNS | |||||||||||||
1 | Johanna Treier | 1998 | T16 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:06:42 | ||||||||||||
2 | Marimal Tilk | 1998 | T16 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:06:46 | ||||||||||||
3 | Emily Raudkepp | 1998 | T16 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:07:26 | ||||||||||||
4 | Kristel Kõivo | 1999 | T16 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:07:42 | ||||||||||||
5 | Mirjam Juhandi | 1998 | T16 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:07:57 | ||||||||||||
6 | Karen Sonts | T16 | Mikitamäe | 0:12:33 | |||||||||||||
Anete Vabarna | 1999 | T16 | Peko / Värska Gümnaasium | DNS | |||||||||||||
P16 - 2,5km | |||||||||||||||||
1 | Joonas Selgis | 1998 | P16 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:06:32 | ||||||||||||
2 | Henri Loosaar | 1999 | P16 | SK Serviti/Põlva SPKO/Orava PK | 0:06:38 | ||||||||||||
3 | Egert Aalde | 1999 | P16 | SK Serviti/Põlva ÜG | 0:06:40 | ||||||||||||
4 | Kristo Sirk | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva KK | 0:06:54 | ||||||||||||
5 | Reimo-Taavi Lõbu | 1999 | P16 | SK Serviti/Põlva ÜG | 0:07:16 | ||||||||||||
6 | Siim Helmoja | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva KK | 0:07:18 | ||||||||||||
7 | Sander Tomson | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:07:28 | ||||||||||||
8 | Andres Aruots | 1999 | P16 | Värska Gümnaasium | 0:07:43 | ||||||||||||
9 | Villu Serv | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:07:46 | ||||||||||||
10 | Mark-Andre Perve | 1998 | P16 | Värska Gümnaasium | 0:07:55 | ||||||||||||
11 | Kevin Jaaska | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva KK | 0:08:07 | ||||||||||||
12 | Esko Vanahunt | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:09:03 | ||||||||||||
13 | Martin Sults | 1999 | P16 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:09:16 | ||||||||||||
Rait Erik Rüütli | 1998 | P16 | Põlva ÜG | DNF | |||||||||||||
N35 - 2,5km | |||||||||||||||||
1 | Tiina Tiisler | 1979 | N35 | SK Serviti | 0:07:33 | ||||||||||||
2 | Saima Värton T18 - 5km |
1957 | N35 | Kobras | 0:09:21 | ||||||||||||
1 | Anette Kasemets | 1997 | T18 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:14:02 | ||||||||||||
2 | Liis Toomas | 1997 | T18 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:17:47 | ||||||||||||
3 | Maarja Villako | 1996 | T18 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:18:38 | ||||||||||||
4 | Getter Matto | 1997 | T18 | Kobras/Põlva Spordikool/Põlva ÜG | 0:19:23 | ||||||||||||
Kerli Tootsman | 1997 | T18 | Põlva ÜG | DNS | |||||||||||||
N - 5km | |||||||||||||||||
1 | Jaanika Kopli | 1995 | N | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:14:30 | ||||||||||||
M40 - 5km | |||||||||||||||||
1 | Raul Kudre | 1970 | M40 | Värska OK Peko | 0:12:39 | ||||||||||||
2 | Kaupo Sabre | 1964 | M40 | Põlva | 0:12:45 | ||||||||||||
3 | Janek Jõgis | 1971 | M40 | Põlva | 0:14:53 | ||||||||||||
M50 - 5km | |||||||||||||||||
1 | Aigar Saarnits | 1963 | M50 | Põlva | 0:13:43 | ||||||||||||
2 | Erlend Aalde | 1964 | M50 | SK Serviti | 0:14:18 | ||||||||||||
3 | Aivar Hirmo | 1963 | M50 | Põlva | 0:14:24 | ||||||||||||
4 | Rein Toomas | 1961 | M50 | Värska OK Peko | 0:14:43 | ||||||||||||
5 | Taimar Tilgre | 1963 | M50 | Põlva | 0:14:46 | ||||||||||||
M60 - 5km | |||||||||||||||||
1 | Jaak Lätt | 1948 | M60 | Põlva | 0:16:08 | ||||||||||||
2 | Ago Käis | 1953 | M60 | OK Põlva Kobras | 0:18:24 | ||||||||||||
3 | Kalev Kajaste | 1954 | M60 | Veriora | 0:19:02 | ||||||||||||
P18 - 7,5km | |||||||||||||||||
1 | Siim Villako | 1996 | P18 | SK Serviti/Põlva SPKO/Põlva ÜG | 0:19:04 | ||||||||||||
2 | Kevin Hallop | 1997 | P18 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:19:49 | ||||||||||||
3 | Mauno Kapten | 1996 | P18 | Peko / Värska Gümnaasium | 0:21:51 | ||||||||||||
4 | Janar Kopli | 1996 | P18 | Põlva ÜG | 0:22:19 | ||||||||||||
Klaus Peeter Rüütli | 1996 | P18 | Põlva ÜG DNS | ||||||||||||||
M - 7,5km | |||||||||||||||||
1 | Even Toomas | 1987 | M | Värska OK Peko | 0:17:50 | ||||||||||||
2 | Marek Parksepp | 1980 | M | SK Serviti | 0:18:11 | ||||||||||||
3 | Reigo Teervalt | 1994 | M | Värska OK Peko | 0:19:31 | ||||||||||||
4 | Sten Saarnits | 1993 | M | Põlva | 0:19:54 | ||||||||||||
5 | Rein Kalle | 1975 | M | Põlva vald | 0:23:47 | ||||||||||||
6 | Marten Vunukainen | 1991 | M | Põlva | 0:30:26 | ||||||||||||
Peakohtunik Taavi Nagel |
Võistluste juhend
Põlva maakonna m u r d m a a s u u s a t a m i s e meistrivõistlused Juhend
I EESMÄRK
1. Populariseerida suusasporti elanikkonna hulgas.
2. Pakkuda võistlusvõimalusi maakonna suusasportlastele.
3. Selgitada Põlva maakonna meistrid individuaaldistantsidel.
II AEG, KOHT, VANUSEKLASSID, DISTANTSID
4. Võistlused toimuvad Mammaste Tervisespordikeskuses Orajõel – 4.märtsil 2014.a.
5. Sõidetakse vabastiilis.
6. Oma tervisliku seisukorra eest vastutab iga võistleja ise.
7. Võistlusklass Sünniaasta N M
T10/P10 2004 ja nooremad 1 km 1 km
T12/P12 2002 - 2003 1 km 1,7 km
T14/P14 2000 - 2001 1,7 km 2,5 km
T16/P16 1998 – 1999 2,5 km 2,5 km
T18 1996 – 1997 5 (2 x 2,5) km
P18 1996 – 1997 7,5 (3 x 2,5) km
N 1980 – 1995 5 (2 x 2,5) km
M 1975 – 1995 7,5 (3 x 2,5) km
N35 1979 ja varem sündinud 2,5 km
M40 1965 – 1974 5 (2 x 2,5) km
M50 1955– 1964 5 (2 x 2,5) km
M60 1954 ja varem sündinud 5 (2 x 2,5) km
Ajakava 4.märtsil 2014.a.
16.00 kohapeal avatud sekretariaat
16.00 – 16.50 tutvumine võistlusradadega
17.00 stardid – eraldistart,
T10, P10, T12, P12, T14, P14, T16, P16, T18
18.00 P18, M, M40, N, N35, M60, M50,
Autasustamine 15 minutit peale vanuseklassi viimase võistleja lõpetamist
NB! IGA VÕISTLEJA VÕISTLEB AINULT ÜHEKORDSELT:
KAS OMAS VANUSEKLASSIS VÕI ÜLENEVALT PÕHIKLASSI POOLE.
III AUTASUSTAMINE
8. Põlva maakonna 2014.a. suusatamise meistrivõistluste iga vanuseklassi kolme paremat
individuaaldistantsil autasustatakse medali ja diplomiga.
9. KOOLIDE PAREMUSJÄRJESTUSE selgitamiseks liidetakse 10 paremat tulemust
punktiarvestusega I koht -30 p., II koht -27 p., III koht -25 p., 4. koht -24 p., 5. koht -23 p.
jne.
IV REGISTREERIMINE
10. REGISTREERIMINE EELNEV tel. 79 94 637 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
hiljemalt 3.märtsi kella 15-ni. Eelregistreerunutele võistlus stardimaksuVABA.
Võistluspäeval kohapeal võistleja registreerimisel stardimaks
noortel 2.- eurot
täiskasvanutel 5.- eurot
Sekretariaat (numbrite väljastamiseks) töötab 4.märtsil võistluspaigas kella 16-st.
V MAJANDAMINE
11. Võistluste ettevalmistamise ja läbiviimisega seoses olevad kulud kannab Põlva
Maakonna Spordiliit. Võistluste peakorraldaja on Spordiklubi Serviti.
12. Võistlejate lähetamisega seoses olevad kulud kannab lähetav organisatsioon.
VI ÜLDISELT
13. Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu kohapeal.
Võistluste peakohtunik on Taavi Nagel.
SPORDIKLUBI SERVITI
PÕLVA MAAKONNA SPORDILIIT