Üritused
MAMMASTE KARIKAS 2017 MURDMAASUUSATAMISES
- Üksikasjad
- Avaldatud: Kolmapäev, 15 Veebruar 2017 22:07
Mammaste karikas 2017 Murdmaasuusatamises, Põlva maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused toimusid Kolmpäev, 15.veebruar 2017.a kell 18.00
Koht | Number | Nimi | s.a. | Klubi | Aeg | Kaotus |
T8 | ||||||
1 | 1 | Kolsar Gertrud | 2010 | SK Serviti | 02:32,2 | 00:00,0 |
2 | 4 | Kudre Käti | 2009 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 03:20,3 | 00:48,1 |
3 | 3 | Keem Kirke | 2009 | Värska Gümnaasium | 04:01,6 | 01:29,4 |
4 | 2 | Tuisk Isabel | 2010 | Põlva | 06:44,5 | 04:12,3 |
P8 | ||||||
1 | 7 | Juhkam Karl-Mattias | 2009 | OK Põlva Kobras | 02:15,3 | 00:00,0 |
2 | 9 | Utsal Johann Talis | 2009 | Haanja Suusaklubi | 02:18,4 | 00:03,1 |
3 | 10 | Jakobson Manivald | 2010 | SK Serviti | 02:28,9 | 00:13,6 |
4 | 5 | Kähr Markus | 2009 | OK Põlva Kobras | 03:15,6 | 01:00,3 |
5 | 8 | Lukk Rasmus Mark | 2009 | Serviti SK | 04:09,8 | 01:54,5 |
6 | 6 | Rammul Oskar | 2009 | Serviti SK | 04:46,5 | 02:31,2 |
T10 | ||||||
1 | 16 | Roomets Carolina | 2007 | Andsumäe SK | 01:35,6 | 00:00,0 |
2 | 18 | Villako Eliisa | 2007 | SK Serviti | 01:37,9 | 00:02,3 |
3 | 19 | Mõttus Katriine | 2007 | Haanja Suusaklubi | 01:53,3 | 00:17,7 |
4 | 15 | Sok Andrika-Anete | 2008 | Haanja Suusaklubi | 01:57,8 | 00:22,2 |
5 | 22 | Kumm Meribel | 2008 | Võru Suusaklubi | 01:58,4 | 00:22,8 |
6 | 12 | Harkmann Nete Nicole | 2008 | Tartu Suusaklubi | 02:00,7 | 00:25,1 |
7 | 182 | Säre Anna-Maria | 2007 | Võru Biathlon | 02:03,4 | 00:27,8 |
8 | 13 | Kostõgov Desiree | 2007 | Laheda vald | 02:13,0 | 00:37,4 |
9 | 21 | Kübard Roosa Angelika | 2007 | Põlva Spordikool | 02:16,1 | 00:40,5 |
10 | 23 | Kaivo Emma-Leen | 2007 | SK Serviti | 02:27,5 | 00:51,9 |
11 | 20 | Hiiesalu Rebeca | 2007 | Põlva Spordikool | 02:31,0 | 00:55,4 |
12 | 14 | Oras Maarja | 2008 | Põlva Spordikool | 02:37,1 | 01:01,5 |
13 | 11 | Jakobson Hele | 2008 | Põlva Spordikool | 02:43,1 | 01:07,5 |
14 | 17 | Oras Johanna | 2008 | Põlva Spordikool | 02:57,2 | 01:21,6 |
P10 | ||||||
1 | 38 | Klimbek Tristan | 2008 | Karupesa Team | 01:47,9 | 00:00,0 |
2 | 30 | Pedras Rico | 2008 | Võru Suusaklubi | 01:49,4 | 00:01,5 |
3 | 31 | Järg Kusti | 2008 | Haanja Suusaklubi | 01:49,7 | 00:01,8 |
4 | 33 | Palo Audrun | 2008 | Võru Suusaklubi | 01:49,9 | 00:02,0 |
5 | 69 | Pungar Markus | 2008 | Andsumäe SK | 01:50,2 | 00:02,3 |
6 | 36 | Vislapuu Hannes | 2007 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 01:52,6 | 00:04,7 |
7 | 24 | Toomel Andris | 2007 | Põlva Spordikool | 02:00,5 | 00:12,6 |
8 | 34 | Rüütli Hugo | 2008 | Haanja Suusaklubi | 02:07,4 | 00:19,5 |
9 | 39 | Juhkam Markus | 2007 | OK Põlva Kobras | 02:08,5 | 00:20,6 |
10 | 28 | Gross Simo | 2008 | SK Serviti | 02:19,3 | 00:31,4 |
11 | 29 | Johanson Roland | 2007 | Põlva Spordikool | 02:25,6 | 00:37,7 |
12 | 27 | Keem Reigo | 2007 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 02:36,4 | 00:48,5 |
13 | 26 | Oinus Sander | 2008 | Serviti SK | 02:39,3 | 00:51,4 |
14 | 35 | Rammo Jako | 2008 | Serviti SK | 02:57,4 | 01:09,5 |
15 | 25 | Rammul Rihard | 2008 | SK Serviti | 03:15,1 | 01:27,2 |
T12 | ||||||
1 | 43 | Troska Stella | 2006 | Andsumäe SK | 02:44,5 | 00:00,0 |
2 | 44 | Roomets Carena | 2005 | Andsumäe SK | 02:50,8 | 00:06,3 |
3 | 41 | Vaiksoo Kätriin | 2006 | Võru Suusaklubi | 03:05,7 | 00:21,2 |
4 | 47 | Mäeots Kädi-Liis | 2006 | Võru Suusaklubi | 03:06,7 | 00:22,2 |
5 | 45 | Mäeots Kadi-Liis | 2006 | Võru Suusaklubi | 03:10,6 | 00:26,1 |
6 | 42 | Pavlov Anete | 2005 | SK Serviti | 03:11,1 | 00:26,6 |
7 | 40 | Tuisk Meribel | 2006 | SK Serviti | 03:42,1 | 00:57,6 |
8 | 46 | Linnus Anni | 2006 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 04:00,7 | 01:16,2 |
P12 | ||||||
1 | 59 | Leis Sten-Jörgen | 2005 | Andsumäe SK | 02:35,8 | 00:00,0 |
2 | 64 | Hussar Reiko | 2005 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 02:38,3 | 00:02,5 |
3 | 74 | Madismäe Henri | 2005 | SK Serviti | 02:40,2 | 00:04,4 |
4 | 54 | Narusk Gregor | 2006 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 02:45,6 | 00:09,8 |
5 | 70 | Lätt Oliver | 2005 | SK Serviti | 02:50,3 | 00:14,5 |
6 | 55 | Kudre Timo | 2005 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 02:54,5 | 00:18,7 |
7 | 58 | Palo Nansen | 2005 | Võru Suusaklubi | 02:56,7 | 00:20,9 |
7 | 57 | Veski Madis | 2005 | SK Serviti | 02:56,7 | 00:20,9 |
9 | 52 | Ermel Reio | 2005 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 03:06,5 | 00:30,7 |
10 | 53 | Linder Aigren-Henri | 2006 | Haanja Suusaklubi | 03:07,3 | 00:31,5 |
11 | 65 | Kaine Kristjan | 2005 | SK Serviti | 03:27,4 | 00:51,6 |
12 | 62 | Ainsoo Robert | 2005 | SK Serviti | 03:38,3 | 01:02,5 |
13 | 66 | Kalk Karlis | 2006 | Serviti SK | 03:40,1 | 01:04,3 |
14 | 56 | Roht Siim | 2005 | Põlva Spordikool | 03:46,8 | 01:11,0 |
15 | 50 | Saul Martin | 2006 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 03:49,6 | 01:13,8 |
16 | 61 | Joala Kaspar | 2005 | Põlva Spordikool | 04:01,6 | 01:25,8 |
17 | 67 | Mattus Toomas | 2005 | Kobras/Põlva SK | 04:07,4 | 01:31,6 |
18 | 71 | Jakobson August | 2006 | Kobras/Põlva SK | 04:18,9 | 01:43,1 |
19 | 60 | Saare Rasmus | 2005 | Kobras/Põlva SK | 04:28,3 | 01:52,5 |
20 | 48 | Karpson Mihkel | 2005 | Põlva Spordikool | 04:32,4 | 01:56,6 |
21 | 63 | Laanetu Laur | 2006 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 04:38,1 | 02:02,3 |
22 | 68 | Hansen Küllo | 2005 | Serviti SK | 04:57,6 | 02:21,8 |
23 | 72 | Jugomägi Miko | 2005 | Serviti SK | 05:21,6 | 02:45,8 |
T14 | ||||||
1 | 75 | Utsal Merli Mari | 2003 | Haanja Suusaklubi | 07:14,4 | 00:00,0 |
2 | 79 | Kumm Aurelia | 2004 | Võru Suusaklubi | 08:13,4 | 00:59,0 |
3 | 78 | Mikšo Kerstin | 2003 | Andsumäe SK | 08:37,0 | 01:22,6 |
4 | 77 | Hanni Geteli | 2004 | Põlva Spordikool | 09:11,4 | 01:57,0 |
5 | 76 | Talo Janete | 2004 | Haanja Suusaklubi | 09:19,5 | 02:05,1 |
P14 | ||||||
1 | 91 | Lee Kasper | 2003 | Ülenurme | 06:08,4 | 00:00,0 |
2 | 83 | Kesa Henri | 2004 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 06:56,7 | 00:48,3 |
3 | 85 | Tilk Kaarel | 2003 | SK Serviti | 07:02,2 | 00:53,8 |
4 | 81 | Pill Jürgen | 2004 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 07:05,1 | 00:56,7 |
5 | 80 | Kolsar Samuel | 2003 | Kobras/Põlva SK | 08:17,9 | 02:09,5 |
6 | 86 | Võsupärg Mattias | 2003 | Kobras/Põlva SK | 08:26,3 | 02:17,9 |
7 | 92 | Lina Markus | 2003 | Põlva SK | 09:07,5 | 02:59,1 |
8 | 89 | Kepler Andri | 2004 | Kobras/Põlva SK | 09:17,2 | 03:08,8 |
9 | 87 | Maidla Mattias | 2003 | Kobras/Põlva SK | 09:25,3 | 03:16,9 |
10 | 88 | Mitt Mihkel | 2004 | SK Serviti | 10:07,0 | 03:58,6 |
11 | 93 | Konks Aron | 2004 | Põlva Spordikool | 10:28,7 | 04:20,3 |
12 | 90 | Sibul Daniel | 2004 | Kobras/Põlva SK | 11:06,2 | 04:57,8 |
13 | 84 | Sikka Hans Erik | 2004 | Põlva Spordikool | 13:55,8 | 07:47,4 |
T16 | ||||||
1 | 98 | Narusk Gerda | 2002 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 06:42,2 | 00:00,0 |
2 | 94 | Utsal Miia Heleene | 2002 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 06:56,7 | 00:14,5 |
3 | 99 | Hausenberg Triinu | 2002 | Andsumäe SK | 07:03,0 | 00:20,8 |
4 | 97 | Linnus Mari | 2001 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 07:29,6 | 00:47,4 |
5 | 101 | Arulepp Evelin | 2002 | SK Serviti | 07:44,3 | 01:02,1 |
6 | 100 | Märtson Kairiin | 2001 | Kobras/Põlva SK | 07:47,8 | 01:05,6 |
7 | 95 | Saar Anete | 2002 | Kobras/Põlva SK | 09:27,3 | 02:45,1 |
8 | 96 | Kalle Kristiin | 2002 | Kobras/Põlva SK | 09:55,2 | 03:13,0 |
P16 | ||||||
1 | 110 | Kaha Erik | 2001 | Ülenurme | 12:00,1 | 00:00,0 |
2 | 109 | Perv Joosep | 2001 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 12:17,9 | 00:17,8 |
3 | 103 | Kaivo Karl Mihkel | 2001 | SK Serviti | 13:33,0 | 01:32,9 |
4 | 104 | Sok Kristjan | 2002 | Haanja Suusaklubi | 13:49,8 | 01:49,7 |
5 | 106 | Maripuu Martin Erik | 2002 | Kobras/Põlva SK | 15:14,6 | 03:14,5 |
6 | 102 | Villako Markus | 2002 | Põlva | 15:15,0 | 03:14,9 |
7 | 105 | Kepler Aleksander | 2001 | Kobras/Põlva SK | 16:29,3 | 04:29,2 |
8 | 107 | Rohtla Joosep | 2001 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 19:17,9 | 07:17,8 |
T18 | ||||||
1 | 112 | Villako Karoli | 2000 | SK Serviti | 14:04,3 | 00:00,0 |
2 | 111 | Piirimaa Katrin | 2000 | OK Põlva Kobras | 19:37,0 | 05:32,7 |
3 | 113 | Metsakaev Liis | 1999 | Värska Gümnaasium | 22:39,5 | 08:35,2 |
N | ||||||
1 | 114 | Gaim Grete | 1993 | Oti SPKL/Zahkna Team | 13:02,2 | 00:00,0 |
2 | 116 | Oja Regina | 1996 | Võru Suusaklubi | 13:08,8 | 00:06,6 |
3 | 119 | Kasemets Anette | 1997 | Sakala Suusaklubi | 13:19,7 | 00:17,5 |
4 | 117 | Tilk Marimal | 1998 | SK Serviti | 14:31,4 | 01:29,2 |
5 | 118 | Kopli Jaanika | 1995 | SK Serviti | 14:39,2 | 01:37,0 |
6 | 120 | Raudkepp Emily | 1998 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 15:04,3 | 02:02,1 |
7 | 115 | Treier Johanna | 1998 | SK Serviti | 16:54,7 | 03:52,5 |
N35 | ||||||
1 | 123 | Truu Sippe | 1975 | Tartu | 14:43,3 | 00:00,0 |
2 | 122 | Laaneots Livian | 1971 | Tartu Suusaklubi | 14:58,1 | 00:14,8 |
3 | 124 | Parts Kadri | 1973 | Haanja Suusaklubi | 15:47,6 | 01:04,3 |
DNF | 121 | Kala Ingrit | 1968 | Värska OK Peko | ||
M40 | ||||||
1 | 128 | Narusk Priit | 1977 | Võru Biathlon | 11:32,7 | 00:00,0 |
2 | 127 | Helgand Marko | 1971 | Põlva | 12:14,3 | 00:41,6 |
3 | 132 | Kudre Raul | 1970 | Värska OK Peko | 13:04,7 | 01:32,0 |
4 | 126 | Harkmann Andri | 1973 | Ülenurme | 13:13,3 | 01:40,6 |
5 | 125 | Hendrikson Tõnu | 1973 | Ekstreempark | 13:37,1 | 02:04,4 |
6 | 133 | Gross Tõnis | 1974 | Põlva | 13:50,4 | 02:17,7 |
7 | 129 | Karolin Indrek | 1973 | Põlvamaa | 14:08,5 | 02:35,8 |
8 | 134 | Lina Marek | 1974 | Põlva | 14:39,8 | 03:07,1 |
9 | 131 | Sibul Jaanus | 1973 | Põlva | 14:50,4 | 03:17,7 |
10 | 135 | Kork Algis | 1976 | Rõngu Lumemehed | 17:17,9 | 05:45,2 |
11 | 130 | Leemets Vahur | 1970 | Nelson | 20:02,0 | 08:29,3 |
M50 | ||||||
1 | 143 | Utar Urmas | 1967 | Ülenurme | 12:29,9 | 00:00,0 |
2 | 136 | Sabre Kaupo | 1964 | Põlva | 12:53,4 | 00:23,5 |
3 | 137 | Aavik Kuldar | 1964 | 13:22,0 | 00:52,1 | |
4 | 138 | Veri Aivar | 1965 | Vooremaa Centrum Rattabaas | 13:39,6 | 01:09,7 |
5 | 141 | Aalde Erlend | 1964 | Serviti SK | 13:50,2 | 01:20,3 |
6 | 146 | Saarnits Aigar | 1963 | Serviti SK | 14:03,9 | 01:34,0 |
7 | 145 | Utsal Ahti | 1965 | Haanja Suusaklubi | 14:13,4 | 01:43,5 |
8 | 139 | Toomas Rein | 1961 | Värska OK Peko | 14:34,5 | 02:04,6 |
9 | 140 | Loosaar Vahur | 1964 | Orava vald | 14:36,1 | 02:06,2 |
M60 | ||||||
1 | 151 | Ruus Uuno | 1953 | Vastseliina | 13:59,7 | 00:00,0 |
2 | 148 | Oot Anti | 1951 | SuusaAkadeemia | 15:55,4 | 01:55,7 |
3 | 147 | Lätt Jaak | 1948 | 16:00,4 | 02:00,7 | |
4 | 149 | Kajaste Kalev | 1954 | Räpina SK | 17:52,4 | 03:52,7 |
5 | 150 | Käis Ago | 1953 | OK Põlva Kobras | 18:03,1 | 04:03,4 |
M | ||||||
1 | 163 | Linnus Sander | 1991 | Värska OK Peko | 23:00,0 | 00:00,0 |
2 | 153 | Širokov Juri | 1987 | Elva Suusaklubi | 23:00,4 | 00:00,4 |
3 | 159 | Viks Priit | 1982 | Elva Suusaklubi | 23:17,9 | 00:17,9 |
4 | 154 | Even Toomas | 1987 | Värska OK Peko | 23:22,8 | 00:22,8 |
5 | 152 | Teearu Hans | 1991 | Karupesa Team | 23:46,1 | 00:46,1 |
6 | 165 | Horma Toomas | 1992 | Tartu Suusaklubi/Põlva | 25:23,1 | 02:23,1 |
7 | 161 | Kullamaa Kaarel | 1996 | Tartu Suusaklubi | 25:24,7 | 02:24,7 |
8 | 172 | Hallop Kevin | 1997 | Värska OK Peko | 25:40,9 | 02:40,9 |
9 | 167 | Parksepp Marek | 1980 | Serviti SK | 25:46,5 | 02:46,5 |
10 | 155 | Kalmus Martin | 1984 | Rõngu Kevili | 25:49,0 | 02:49,0 |
11 | 162 | Veemees Ain | 1979 | Karupesa Team | 26:15,0 | 03:15,0 |
12 | 169 | Songisepp Kaspar | 1980 | Elva Suusaklubi | 27:19,9 | 04:19,9 |
13 | 158 | Selgis Joonas | 1998 | SK Serviti | 27:58,2 | 04:58,2 |
14 | 166 | Kork Taavi | 1981 | Rõngu Lumemehed | 28:00,2 | 05:00,2 |
15 | 164 | Hindrikson Taavi | 1991 | Wermo AS Põlva | 29:01,6 | 06:01,6 |
16 | 171 | Vunukainen Marten | 1991 | OK Põlva Kobras | 29:20,9 | 06:20,9 |
17 | 168 | Vaikmäe Riho | 1980 | Põlva | 29:29,4 | 06:29,4 |
18 | 157 | Saarnits Sten | 1993 | Serviti SK | 32:23,9 | 09:23,9 |
19 | 170 | Raudnagel Marken | 1995 | Kagu Motoklubi | 32:28,4 | 09:28,4 |
20 | 160 | Jakobson Erko | 1979 | OK Põlva Kobras | 32:28,6 | 09:28,6 |
P18 | ||||||
1 | 173 | Kolpakov Klaus Mark | 1999 | Võru Biathlon / Võru SPKO | 23:30,4 | 00:00,0 |
2 | 178 | Möll Robin | 2000 | Ülenurme | 23:52,6 | 00:22,2 |
3 | 176 | Aalde Egert | 1999 | Serviti SK | 25:08,4 | 01:38,0 |
4 | 177 | Loosaar Henri | 1999 | SK Serviti | 26:43,7 | 03:13,3 |
5 | 175 | Kljuzin Karel-Sander | 1999 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 27:41,0 | 04:10,6 |
6 | 181 | Aruots Andres | 1999 | OK Peko/ Värska Gümnaasium | 31:27,7 | 07:57,3 |
7 | 174 | Jaaska Kevin | 1999 | OK Põlva Kobras | 33:28,6 | 09:58,2 |
8 | 180 | Oper Remi | 1999 | Värska Gümnaasium | 35:01,5 | 11:31,1 |
MAMMASTE KARIKAS 2017
MURDMAASUUSATAMISES
Põlva maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused
JUHEND
1.AEG JA KOHT:
Kolmpäev, 15.veebruar 2017.a kell 18.00
Võistlus toimub Mammaste Tervisespordikeskuses
2. AJAKAVA, DISTANTSID JA VÕISTLUSKLASSID
Võisteldakse 0,5 km, 1 km ja 2,5 km pikkusel ringil VABATEHNIKAS ERALDISTARDIST.
16.30 Kohapeal avatud sekretariaat
15.30-17.50 Tutvumine võistlusradadega
18.00 Start
NB! Võistlusklassid stardivad järjest vastavalt programmile
Võistlusklassid Sünniaasta Distants
T8 ja P8 2009 ja nooremad 0,5 km /0,5km
T10 ja P10 2007/2008 0,5 km /0,5 km
T12 ja P12 2005/2006 1 km /1 km
T14 ja P14 2003/2004 2,5 km/ 2,5 km
T16 ja P16 2001/2002 2,5 km/ 5 km
T18 ja P18 1999/2000 5 km /10 km
N-põhiklass 1983-1998 5 km
M-põhiklass 1978-1998 10 km
N-35 1982 ja varem sündinud 5 km
M-40 1968 - 1977 5 km
M-50 1958 - 1977 5 km
M-60 1957 ja varem sündinud 5 km
Põlva maakonna individuaalsed meistri selguvad vanuseklassides T&P12, T&P14, T&P16, T&P18, N, N35, M, M40, M50, M60.
4. AUTASUSTAMINE
Autasustamine toimub orienteeruvalt 15 minutit peale viimase vanuseklassi võistleja finišit.
MAMMASTE KARIKAS 2017 raames autasustatakse iga võistlusklassi parimat karika, diplomi ja meenega, teist ja kolmandat kohta diplomi ja meenega.
Põlva maakonna murdmaasuusatamisse meistrivõistluste raames autasustatakse Põlva maakonna taustaga osalejaid. Iga võistlusklassi kolme parimat autasustatakse medali ja diplomiga.
5. REGISTEERIMINE
Võistlustel osalemiseks teostada eelregistreerimine hiljemalt 14.veebruari kella 12.00
e-maili aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Märgusõna: Mammaste Karikas 2017
Registreerimisel märkida võistleja nimi, sünniaasta ning klubi või elukoht.
Võistluspäeval registreeruda ei saa.
6. STARDIMAKS
Lastel, noortel 2€
Täiskasvanutel 5€
7.STARDIMAKSU TASUMINE
Toimub võistleja numbri kättesaamisel sekretariaadis.
8. TERVISLIK SEISUND
Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.
9. ÜLDISELT
Võistlused viiakse läbi vastavalt ESL murdmaasuusatamise kehtivatele võistlusmäärustele.
Kõik juhendis puudutamata teemad lahendatakse kohapeal võistluste zürii poolt kooseisus:
peakohtunik - Taavi Nagel
peasekretär - Anneli Tilk
ajavõtt- Vahur Leemets
radade ülem - Andrus Juhandi
10. Info telefonil 5294373 või e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kodulehel www.serviti.ee
Korraldaja: SPORDIKLUBI SERVITI koostöös Põlva Maakonna Spordiliiduga