Üritused
Mammaste Suusarajajooks 2017
- Üksikasjad
- Avaldatud: Reede, 15 September 2017 18:52
Mammaste Suusarajajooks 2017 toimus kolmapäeval, 27. septembril 2017.a. kell 17.30 Mammaste Tervisespordikeskuses.
Pildid
Tulemused
Mammaste suusarajajooks 2017
Tulemused
27.09.2017
Ajavõtt: MTÜ Jäälind www.jaalind.ee
T10 0,5km |
|||||
T10 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Eliisa Villako | 1:48.1 | 1 | SK Serviti PÕLVA MAAK | |
2 | Hele Jakobson | 1:49.5 | 0:01.4 | 2 | OK Kobras |
3 | Helen Veede | 1:54.0 | 0:05.8 | 16 | Tartu SK |
4 | Emma-Leen Kaivi | 1:59.5 | 0:11.4 | 133 | Mooste |
5 | Maarja Oras | 2:08.1 | 0:19.9 | 5 | Põlva Spordikool |
6 | Johanna Oras | 2:08.9 | 0:20.7 | 6 | Põlva Spordikool |
7 | Luisa Nõmmik | 2:12.8 | 0:24.6 | 7 | Põlva Spordikool |
8 | Nete Nicol Harkman | 2:14.2 | 0:26.0 | 12 | Tartu |
9 | Liisa Kivioja | 2:19.5 | 0:31.4 | 131 | Tartu SK |
10 | Mia Niinemägi | 2:21.8 | 0:33.7 | 9 | SK Serviti |
11 | Iti Parts | 2:31.7 | 0:43.6 | 15 | Tartu SK |
12 | Isabel Tuisk | 2:33.6 | 0:45.5 | 8 | PÕLVA/PÕLVA LINN |
13 | Hanna-Britt Ermel | 2:38.4 | 0:50.3 | 13 | Saverna |
14 | Gertrud Kolsar | 2:39.3 | 0:51.1 | 14 | Serviti |
15 | Hanna Avikson | 2:43.4 | 0:55.3 | 4 | Lasteaed Lepatriinu |
16 | Liisa Avikson | 4:56.0 | 3:07.8 | 3 | Põlva Kool |
DNF | Lovisa-Maria Koit | 10 | SK Serviti | ||
DNF | Miina Maria Mitt | 11 | Põlva linn | ||
P10 0,5km |
|||||
P10 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Adrian Luha | 1:47.5 | 18 | Tartu Suusaklubi | |
2 | Karel Jung | 1:51.9 | 0:04.4 | 39 | OK Kobras |
3 | Manivald Jakobson | 1:54.6 | 0:07.0 | 17 | SK Serviti |
4 | Markus Juhkam | 1:57.8 | 0:10.3 | 28 | OK Põlva Kobras |
5 | Anti Tohva | 1:58.0 | 0:10.5 | 26 | Põlva Spordikool |
6 | Frank Vilipuu | 2:03.7 | 0:16.2 | 37 | Tartu Suusaklubi |
7 | Robin Puusaar | 2:04.7 | 0:17.1 | 38 | Tartu Suusaklubi |
8 | Markus Kahre | 2:05.2 | 0:17.7 | 30 | Põlva Spordikool |
9 | Gabriel haabma | 2:06.4 | 0:18.9 | 40 | Serviti |
10 | Sander Raud | 2:07.5 | 0:20.0 | 31 | Põlva SK |
11 | Simo Gross | 2:09.3 | 0:21.8 | 22 | Põlva |
12 | Pärtel Gross | 2:12.1 | 0:24.6 | 21 | Põlva |
13 | Reno Robin Rehemets | 2:15.3 | 0:27.8 | 27 | Põlva Spordikool |
14 | Tanel Laaneväli | 2:20.0 | 0:32.5 | 25 | OK Põlva Kobras |
15 | Karl-Mattias Juhkam | 2:20.9 | 0:33.4 | 29 | OK Põlva Kobras |
16 | Jako Rammo | 2:23.5 | 0:35.9 | 33 | SK Serviti |
17 | Krystof Tamme Niinemägi | 2:24.5 | 0:37.0 | 36 | SK Serviti |
18 | Sander Oinus | 2:29.6 | 0:42.1 | 34 | SK Serviti |
19 | Romet Paatsi | 2:31.5 | 0:44.0 | 24 | Põlva Spordikool |
20 | Oskar Kolk | 2:35.1 | 0:47.6 | 35 | SK Serviti |
21 | Marten Raud | 2:41.5 | 0:53.9 | 32 | Põlva |
22 | Daaniel Haabma | 2:46.4 | 0:58.9 | 41 | Serviti |
23 | Karel Markus Kähr | 2:49.3 | 1:01.8 | 19 | Põlva |
24 | Mattias Kähr | 2:52.8 | 1:05.3 | 20 | Põlva |
DNF | Roland Johanson | 23 | OK Põlva Kobras 4 | ||
2km |
|||||
T12 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Mariann Jahhu | 9:36.5 | 44 | Tartu | |
2 | Anete Pavlov | 9:51.9 | 0:15.4 | 42 | SK Serviti PÕLVA |
3 | Meribel Tuisk | 10:00.7 | 0:24.2 | 43 | Põlva/ Serviti PÕLVA |
4 | Pilleriin Vilipuu | 10:08.4 | 0:31.8 | 45 | Tartu |
T14 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Geteli Hanni | 10:03.9 | 61 | OK Põlva Kobras | |
N35 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Margit Avikson | 9:57.8 | 97 | Põlva | |
2 | Maichl Suur | 11:19.0 | 1:21.2 | 95 | Põlva |
3 | Kadri Raudsepp | 14:15.8 | 4:18.0 | 96 | Põlva |
N45 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Silvia Saarniit | 13:28.8 | 105 | Põlva | |
2 | Liina Saarniit | 14:01.5 | 0:32.6 | 106 | Põlva |
P12 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | August Jakobson | 8:46.7 | 51 | OK Kobras | |
2 | Kaspar Karolin | 9:27.6 | 0:40.8 | 53 | OK Põlva Kobras |
3 | Siim Roht | 9:32.6 | 0:45.8 | 54 | Põlva Spordikool |
4 | Mark Mägi | 9:50.4 | 1:03.6 | 60 | Tartu SUKL |
5 | Henri Madismäe | 10:09.8 | 1:23.0 | 50 | SK Serviti |
6 | Jaan Kaivo | 10:13.8 | 1:27.0 | 59 | |
7 | Oliver Lätt | 10:22.8 | 1:36.1 | 52 | Serviti sk SERVITI |
8 | Madis Veski | 10:59.7 | 2:13.0 | 55 | Põlva SK Serviti SK SERVITI |
9 | Rasmus Saare | 11:46.0 | 2:59.2 | 135 | |
10 | Patrik Allas | 12:11.4 | 3:24.7 | 132 | Tartu SK |
11 | Miko Jugomägi | 12:30.7 | 3:43.9 | 57 | SK Serviti |
12 | Vahur Allekõrs | 15:07.6 | 6:20.8 | 134 | Tartu SK |
13 | Kristjan Kaine | 17:46.9 | 9:00.1 | 58 | Serviti SK SERVITI |
DNF | Küllo Hansen | 56 | SK Serviti | ||
P14 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Samuel Kolsar | 8:37.5 | 67 | OK Põlva Kobras | |
2 | Andri Kepler | 9:42.3 | 1:04.8 | 68 | OK Põlva Kobras |
3 | Mihkel Mattis Mitt | 10:25.5 | 1:47.9 | 70 | SK Serviti |
4 | Mattias Maidla | 11:29.6 | 2:52.0 | 66 | OK Põlva Kobras 3 |
5 | Uko Hainsoo | 11:45.5 | 3:07.9 | 71 | |
6 | Armand Pukk | 17:00.1 | 8:22.6 | 69 | SK Serviti |
4km |
|||||
T16 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Kairiin Märtson | 18:56.1 | 74 | OK Põlva Kobras | |
DNF | Anete Saar | 75 | OK Põlva Kobras | ||
T18 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Karoli Villako | 22:04.4 | 86 | SK Serviti SK SERVITI | |
2 | Birgit Russka | 23:56.8 | 1:52.4 | 87 | OK Põlbva kobras |
N |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Anette Kasemets | 19:12.4 | 115 | Põlva maakond, Mammaste k SK SERVITI | |
2 | Veronika Kadastik | 24:28.1 | 5:15.6 | 117 | Põlva |
DNF | Ingereed Meitsar | 114 | Põlva | ||
DNF | Elis Saarnits | 116 | serviti | ||
P16 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Aleksander Kepler | 17:02.0 | 82 | OK PÕLVA kOBRAS | |
2 | Aleksander Luha | 18:07.9 | 1:05.9 | 79 | Tartu Suusaklubi/JPG |
3 | Karl-Mihkel Kaivo | 19:19.0 | 2:17.0 | 81 | SK Serviti PÕLVA MAAK |
DNF | Martin Erik Maripuu | 80 | OK Põlva kobras | ||
M35 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Marek Parksepp | 17:04.2 | 101 | SK Serviti SERVITI | |
2 | Marko Avikson | 19:33.1 | 2:28.9 | 100 | Põlva |
M45 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Urmas Utar | 16:32.9 | 108 | Tartumaa Ülenurme vald TARTU MAAK | |
2 | Erlend Aalde | 18:03.4 | 1:30.5 | 110 | SK Serviti SERVITI |
DNF | Aigar Saarnits | 109 | serviti PÕLVA MAAK | ||
M55 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Kalev Kajaste | 20:19.1 | 124 | Räpina sk PÕLVA MAAK | |
M65 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Ilmar Tagel | 30:38.9 | 127 | Põlva/TriSmile/ Kõlleste | |
2 | Arno Jaal | 33:00.9 | 2:22.0 | 128 | Põlvamaa Ahja 'Sipelgas' |
6km |
|||||
P18 |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Egert Aalde | 27:39.5 | 91 | SK Serviti SERVITI | |
M |
|||||
Koht | Nimi | Aeg | Kaotus | Number | Linn/Klubi |
1 | Janek Kähr | 27:53.3 | 121 | Põlva | |
2 | Tõnis Gross | 31:41.0 | 3:47.6 | 120 | Põlva |
Juhend
JUHEND
Mammaste Suusarajajooks 2017
Põlva maakonna meistrivõistlused murdmajooksus
1. EESMÄRK
Pakkuda meeldivat vaheldust jooksuharrastajatele ja muidu spordihulludele.
Kontrollida oma treenitust ja võrrelda seda eakaaslastega.
Tutvustada Mammaste Tervisespordikeskuses pakutavaid sportimise ja aktiivse puhkamise võimalusi ja kaunist loodust mägimaastikul.
Selgitada maakonna meistrid vanuseklassides N, N35, N45, M, M35, M45, M55, M65
2. AEG JA KOHT
Kolmapäeval, 27. septembril 2017.a. kell 17.30 Mammaste Tervisespordikeskuses.
Jooksud toimuvad valgustatud suusarajal.
3. VÕISTLUSE AJAKAVA, DISTANTSID JA VÕISTLUSKLASSID
Võistlusklassid |
Sünniaastad |
Distants km-s |
Stardiaeg |
T10 P10 |
2007 ja hiljem sündinud |
0,5 km |
17.40 17.50 |
T12, P12 |
2005 - 2006 |
2 km |
18.00 |
T14, P14 |
2003 - 2004 |
||
N35 |
1973 - 1982 |
||
N45 |
1972 ja varem sündinud |
||
T16, P16 |
2001 - 2002 |
4 km |
18.20 |
T18 |
1999 - 2000 |
||
N-põhiklass |
1983 - 1998 |
||
M35 |
1973 - 1982 |
||
M45 |
1963 - 1972 |
||
M55 |
1953 - 1962 |
||
M65 |
1952 ja varem sündinud |
||
P18 M-põhiklass |
1999 - 2000 1983 - 1998 |
6 km |
4. AUTASUSTAMINE
Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat. . Eraldi arvestus ja autasustamine Põlva maakonna meistrivõistluste raames. Autasustamine toimub 15 minutit peale võistluste lõppu kohapeal.
5. REGISTEERIMINE
Eelregistreerimine kuni 26. Septembriks 2017.a kella 12.00-ks SK Serviti kodulehel http://serviti.ee/index.php/registreerimine
Registreerimine võistluspäeval toimub stardipaigas sekretariaadis kella 16.30 kuni 17.00.
6. STARDIMAKS
Eelregistreerumisel stardimaks noortel 2 € ja täiskasvanutel 5 €.
Stardipaigas võistluspäeval stardimaks noortel 3 € ja täiskasvanutel 8 €
7. STARDIMAKSU TASUMINE
Võistluspäeval kohapeal registreerimisel sekretariaadis sularahas, mis avatakse 27.septembril 2017.a kell 16.30 stardipaigas.
8. TERVISLIK SEISUND
Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.
9. AJAVÕTT
Ajavõtt toimub kiibiga, mis on kinnitatud jalanõu külge, seda ei tohi eemaldada kogu võistluse vältel stardist finišijoone ületamiseni. Kiibid tuleb tagastada korraldajale finišialas. Kaotatud kiibi eest tuleb korraldajale tasuda 5 EUR.
10. ÜLDINE
Kõik juhendis puudutamata teemad lahendatakse kohapeal võistluste žürii poolt kooseisus:
peakohtunik - Taavi Nagel, tel 5294373
peasekretär - Anneli Tilk, tel 5286127
ajavõtt - Lauri Nagel
Korraldaja: SPORDIKLUBI SERVITI
TOETAJAD:
Addinol Lube Oil OÜ, Põlva Vallavalitsus, Põlva Maakonna Spordiliit, AS Sverix, Lapi MT AS,
Estcom Grupp OÜ, Maratonsport OÜ, Põlva Spordikool, Raudnagel OÜ