Käisime pühapäeval, 25.jaanuaril Pariisis.

ETV-Swedbank sarja II etapp 02

Käisime pühapäeval, 25.jaanuaril Pariisis. Suusatamas, võistlemas. ETV-Swedbank sarja II etapp toimus seekord just seal.

Omavahel võttis mõõtu pea 500 noorsportlast. Põlvamaa ja SK Serviti oli kohal 13 suusataja ja tugevate taustajõududega. Suuskade eest hoolitses nagu alati Arne, Toomas on muidugi kõva assistent. Võistu tuli sõita klassikalises tehnikas. Kuidas meil siis ka läks? Väga hästi!

Esimesena asus võistlustulle meie pisike Eliisa Villako. Võistelda tuli endast kolm aastat vanematega, aga Eliisat see muidugi ei hirmutanud. Südikas sõit lõppes 37.kohaga (46 võistlejast). Henri Madismäe ja Madis Veski startisid M11 vanusegrupis, samuti aasta vanematega. Henri sai kirja 15. ja Madis 36.aja (45). Kaarel Tilk M12, kes esimesel etapil oli näidanud 3.aega, startiski vähemalt samade ootustega. Õnnestus aga hoopiski hõbe endale finišis kaela riputada. Evelin Arulepp N13, pingutas end esimese 20 sisse, 19.koht (32). Ka Karoli Villako ootused eelmise etapi 5.koha järel olid pjedestaalile jõudmise peal. Karoli aga otsustas kõrgema koha kasuks- III koht (29). Henri Loosaar M16, seisis I etapil viienda koha peal. Seekord tuli sammuke tagasi astuda ja 6.koht vastu võtta (21). N18 stardis oli meie klubist 3 tüdrukut: Anette Kasemets, Johanna Treier, Marimal Tilk. Eelmisel korral medaleid kaela ei riputatud. Seekord tuli sellest sõidust päeva rosin! J Kaksikvõit!!! 1. Anette, 2. Johanna, 7. Marimal (20). Jaanika Kopli N20- 7.koht. Jaanika on juba gümnaasiumi lõpetanud, jätkab õpinguid Tartu Ülikoolis ja jõudumööda üritab veel ka spordilainel püsida. Lihtne see pole, aga Jaanika armastus suusatamise vastu aitab teda kõvasti. Joonas Selgis M18 kühveldas ennast 19. kohale (28). Viimane võistlustulle astuja , Siim Villako, tegi ka väga ilusa sõidu, preemiaks 7.koht (16).

Oli väga kena väljasõit, ilm suurepärane, meel rõõmus, medalid kaelas või mõtteis ja tulevikus kaelas J, suusalust südames, valmis järgmisteks startideks. Saime oma lippu lehvitada suure rõõmuga. Teeme seda edaspidigi!