Üritused

Mammaste Trio 2018

 trio 2018

Mammaste Trio 2018 koosneb 3 eraldi võistlusest:

I. Mammaste Karikas suusatamises 03.veebruaril
II. Mammaste Rattakross 12.septembril
III. Mammaste Suusarajajooks 28.septembril

 

 

Mammaste Trio 2018

juhend

Mammaste Trio koosneb 3 eraldi võistlusest:

                     I.            Mammaste Karikas suusatamises 03.veebruaril

                  II.            Mammaste Rattakross 12.septembril

               III.            Mammaste Suusarajajooks 28.septembril

 

1. EESMÄRK 

Motiveerida mitmekülgse liikumisharrastusega tegelema aastaringselt.

Kutsuda osalema spordiklubi serviti korraldatavatel üritustel Mammaste terviseradadel.

 

2. ORGANISATSOON JA JUHTIMINE

Võistluste etappide läbiviijaks on Spordiklubi Serviti koos toetajatega.

Igale osavõistlusele kinnitatakse  täpne võistlusjuhend ja võistluse  juhataja.   

Võistluste sarja ametlik nimetus on Mammaste Trio.

 

3. OSAVÕTJAD

Osaleda võivad kõik oma vanusele vastavas vanuseklassis, treenituse tase ja tervislik seisund peab lubama osaleda võistlustel kavas olevatel distantsidel.

Iga võistleja võib startida ainult oma vanuseklassis.

Treenituse tase ja tervislik seisund peab lubama osaleda võistlustel kavas olevatel distantsidel.

Vanuseklassid võistlustel:

 

M / N 12       (sünd. 2006 – 2007)

M / N 14       (sünd. 2004 – 2005)

M / N 16       (sünd. 2002 – 2003)

M / N 18       (sünd. 2000 - 2001)

M / N            (sünd. 1979 – 1999)

M / N 40       (sünd. 1969 – 1978)

M / N 50       (sünd. 1959 – 1968)

M / N 60       (sünd. 1957 ja varem)

Mudilased      2008.a. ja hiljem sündinud

 

 

4. REGISTREERIMINE 

Nimeline eelregistreerimine  tehakse hiljemalt võistlusele eelneval päeval  16.00-ks.

Võistluspäeval registreerudes stardimaks kahekordne.

Registreerimisvormi leiab SK Serviti kodulehelt www.serviti.ee 

Osavõtutasud onkogu sarjas ühtsed jaeelregistreerimine veebis on soodsam kui kohapeal.

 

 

Eelregistreerumisega veebis

Registreerumine võistluspäeval ja kohapeal

Täiskasvanud

5€

10€

Lapsed

3€

6€

Mudilased

tasuta

tasuta

 

 5. TULEMUSTE ARVESTAMINE

Sarja paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse iga osaleja kolmel üritusel kogutud punktid.

Eelise saab see, kelle parima ürituse punktisumma on suurem.

Kui parima ürituse punktisummad on võrdsed, siis arvestatakse paremuselt teise ürituse summasid, seejärel kolmanda.

Kui ühegi ülaltoodud reegli järgi pole võimalik osalejaid üksteisest eristada, jäävad nad kohta jagama.

Paremusjärjestuse vahekokkuvõtted tehakse iga ürituse järel ja avaldatakse SK Serviti kodulehe.

Lõplik paremusjärjestus selgitatakse välja pärast sarja viimast võistlust.

Sarjas osalejaks loetakse kõik, kes on saanud tulemuse vähemalt ühel sarja etapil.

Paremusjärjestus selgitatakse igal osavõistlusel punktitabeli järgi meeste ja naiste üldarvestuses ning igas vanuseklassis eraldi.

Punkte jagatakse vanuseklassides paremusjärjestuse järgi:

 I koht 100  p, II koht 95 p, III koht 92 p, IV koht 90 p, V koht 89 p, VI 88 p, jne kuni lõpuni.

 

Mudilaste võistlusel toimub ajavõtt kuid paremusjärjestust ei arvestata, peetakse eraldi osaluskordade tabelit.

 

6. AUTASUSTAMINE

Igal osavõistlusel autasustatakse igas vanuseklassis kolme (3) paremat.

Sarja üldkokkuvõttes autasustatakse iga vanuseklassi esikolmikut  (arvesse lähevad 3 osavõistluse tulemused)

Mudilaste- ja lastevõistlusel osalenutele osalejamedal.

 

MAMMASTE TRIO PUNKTITABEL
Suusakross Rattasõit Jooks
Punktid Punktid Punktid
T12
1 Gerda Kivil Tartu Suusaklubi 100    
2 Mairit Kaarjärv Ebavere Suusaklubi 95    
3 Kadi-Liis Mäeots Võru Suusaklubi 92    
4 Keiti Püvi Võru Suusaklubi 90    
5 Kätriin Vaiksoo Võru Suusaklubi 89    
6 Kädi-Liis Mäeots Võsu suusaklubi 88    
7 Mareli Vaher Tartu Suusaklubi 87    
8 Anna-Maria Säre Võru Biathlon / Võru SPKO 86    
9 Mia Mai Huik Võru Biathlon / Võru SPKO 85    
10 Elisa Villako SK Serviti 84 92  
11 Eerika Udras Võru 83    
12 Adeliine Lail Tartu Suusaklubi 82    
13 Anni Linnus Ok Peko 81    
14 Maria Jürisaar Haanja Rattaklubi   100  
15 Meribel Tuisk SK Serviti   95  
16 Miia Niinemägi SK Serviti   90  
P12
1 Stenver Vahi Karupesa Team 100    
2 Toni Andree Saarepuu Võru Suusaklubi 95    
3 Gregor Narusk Võru Biathlon / Võru SPKO 92    
4 Daniel Varikov Võru Suusaklubi 90    
5 Adrian Luha Tartu Suusaklubi 89    
6 Robin Puusaar Tartu Suusaklubi 88    
7 Oskar Klampe Võru Suusaklubi 87    
8 Kristofer Põlluste Tartu Suusaklubi 86    
9 Juhan Leenurm Tartu Suusaklubi 85    
10 Matthias Saarepuu Võru Suusaklubi 84    
11 Hannes Vislapuu Võru Biathlon / Võru SPKO 83    
12 Roland Johanson Kobras; Põlva Spordikool 82    
13 Matthias Mõttus Võru   100  
T14
1 Anni Lii Unn Karupesa Team 100    
2 Emma-Roberta Rajando Nõmme Spordiklubi 95    
3  Getrin Raudsepp Ebavre Suusaklubi 92    
4 Keiu Vakmann Karupesa Team 90    
5 Maria Liisa Mark Polvamaa Karupesa Team 89    
6 Aurelia Kumm Võru Suusaklubi 88    
7 Gerit Soodla Ülenurme Gümn. Spordiklubi 87    
8 Anete Pavlov SK Serviti 86 100  
9 Geteli Hanni Kobras; Põlva Spordikool 85    
P14
1 Ralf Kivil Tartu Suusaklubi 100    
2 Hendri Kesa Võru Biathlon / Võru SPKO 95    
3 Reiko Hussar Võru Biathlon / Võru SPKO 92    
4 Reio Ermel Võru Biathlon / Võru SPKO 90    
5 Lars Piirmann Võru Suusaklubi 89    
6 Raimond Kaup Võru Suusaklubi 88    
7 Markus Mäeuibo Võru Suusaklubi 87 95  
8 Olev Piirisild Võru Suusaklubi 86    
9 Henri Madismäe SK Serviti 85 88  
10 Germo Soodla Ülenurme Gümn. Spordiklubi 84    
11 Oliver Lätt SK Serviti 83    
12 Madis Veski SK Serviti 82    
13 Kaspar Karoli Kobras; Põlva Spordikool 81    
14 Janar Lett Võru Biathlon / Võru SPKO 80    
15 Mihkel Mattis Mitt SK Serviti 79    
16 Robert Ainsoo SK Serviti 78 87  
17 Miko Jagomägi SK Serviti 77 86  
18 Matthias Mõttus Võru   100  
19 Tauri Jürisaar Haanja Rattaklubi   92  
20 Lauri Kallari Mikitamäe   90  
21 Meelis Anipai Mikitamäe   89  
T16
1 Kätlin Kukk Tartu Suusaklubi 100    
2 Johanna Nurk Tartu Suusaklubi 95    
3 Evelin Arulepp SK Serviti   100  
P16
1 Kasper Lee Ülenurme Gümn. Spordiklubi 100    
2 Mart-Eerik Rand Tartu Suusaklubi 95    
3 Samuel Kolsar Kobras;Põlva Spordikool 92    
  Kaarel Tilk SK Serviti   100  
  Armand Pukk SK Serviti   95  
T18
1 Karoli Villako SK Serviti 100 100  
2 Pia Kivil Tartu Suusaklubi 95    
3 Birgit Kasela Tartu Suusaklubi 92    
4 Marit-Maribel Pulles Karupesa Team 90    
5 Britta Kasela Tartu Suusaklubi 89    
P18
1 Aleksander Tamm Tartu Suusaklubi 100    
2 Robin Möll Ülenurme Gümn. Spordiklubi 95    
3 Mark-Markos Kehva Nõmme Spordiklubi 92    
4 Erik Kaha Ülenurme Gümn. Spordiklubi 90    
5 Albert Unn Karupesa Team 89    
6 Andre Viitkin Võru Suusaklubi 88    
7 Aleksander Luha Tartu Suusaklubi 87    
8 Kevin Grihin Võru Antsla; Karupesa Team 86    
9 Hugo Johannes Nurk Tartu Suusaklubi 85    
10 Henri Sarap Tartu Suusaklubi 84    
N
1 Johanna Udras Võru 100    
2 Anette Kasemets Põlva maakond, Sakala SK 95    
3 Johanna Treier SK Serviti 92    
4 Maris Õispuu Ebavere Suusaklubi 90    
5 Hanna Britt Laursoo Tartu Suusaklubi 89    
6 Geidi Krusmann Väike Maarja 88    
7 Mari-Liis Mõttus Võru   100  
8 Jaanika Kurgjärv Tartu   95  
9 Kristine Tamm Põlva   92  
10 Eva Jerotskaja Põlva   90  
             
M
1 Karel Nagel Võru 100    
2 Alvar Ratt Ülenurme Gümn. Spordiklubi 95    
3 Sander Linnus OK Peko 92    
4 Mart Kevin Põlluste Tartu Suusaklubi 90    
5 Hans Teearu Karupesa team 89    
6 Henri Loosaar SK Serviti 88    
7 Even Toomas Värska 87    
8 Marek Parksepp SK Serviti 86 84  
9 Karl Erik Rabakukk Team Haanja 85    
10 Aarne Krõlov Tartu 84    
11 Toomas Lepik Astro Baltics   100  
12 Priit Tuisk Tartu   95  
13 Armin Pilv Haanja Rattaklubi   92  
14 Viljar Kuljus Fixus   90  
15 Kaspar Tamm SK KEREMEISTER   89  
16 Janek Arme AjaT Sport   88  
17 Egert Pani Suurekivi   87  
18 Kaspar Kaasla Haanja Rattaklubi   86  
19 Rein Mölder Haaslava MTB   85  
20 Egert Aalde SK Serviti   83  
N40
1 Maris Kaarjärv Ebavere Suusaklubi 100    
2 Maila Rehi Luunja 95    
3 Tiia Mälton Põlva 92    
4 Maila Rehi A&T Spordiklubi   100  
M40
1 Allar Kivil Tartu Suusaklobi 100    
2 Margo Helgand Põlva 95    
3 Küllo Linnupuu Põlva 92 87  
4 Tõnis Gross Põlva 90    
5 Indrek Karolin Põlvamaa ,Kiidjärve 89    
6 Janek Kasela Jõgevamaa 88    
7 Andres Nurk Tartu Suusaklubi 87    
8 Rein Kalle Põlva ; Keskkonnamet 86    
9 Tarmo Mõttus Võru   100  
10 Kaimar Kallari Astro Baltics   95  
11 Rainer Pungar Põlva CYCLON   92  
12 Mikk Ristna Tartu   90  
13 Toomas Treier SK Serviti   89  
14 Arne Rehi Tartu   88  
15 Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklubi   86  
16 Kaupo Kattai Tartu   85  
M50
1 Kaupo Sabre Vetkeskus 100    
2 Aivar Veri Tartu 95    
3 Aigar Saarnits SK Serviti 92 100  
4 Erlend Aalde SK Serviti 90    
5 Rein Toomas Peko 89    
6 Aigar Grihin Võru Antsla 88    
7 Robertino Kuik A&T Spordiklubi   95  
M60
1 Anti Oot Tartu 100    
T. Mudilased Osaluskord Osaluskord Osaluskord
1 Eerika Udras Võru 1    
2 Mirtel Laht Ebavere Suusaklubi 1    
3 Nete Nicole Herkman Tartu 1    
4 Helena Tamm Tartu Suusaklubi 1    
5 Meribel Kaup Võru Suusaklubi 1    
6 Gertrud Kolsar SK Serviti 1 1  
7 Pirjo Lee Ülenurme Gümn. 1    
8 Betti Eelmäe Tartu Ülenutme kool 1    
9 Annagrete Kumm Võru Lastaaed 1    
10 Luiza Zlatin Põlva 1 1  
11 Kertu Lilian Oper Põlva 1    
12 Elise Eelmäe Tartu Tähtvere Lasteaed 1    
13 Saskia Lätt Põlva 1    
14 Kirke Gross SK Serviti 1    
15 Matilda Nuuma SK Serviti 1 1  
16 Emma Linnupuu Põlva 1    
17 Elise Marian Eerits Põlva   1  
18 Kirke Gross Põlva   1  
19 Marta Mõttus Võru   1  
20 Mirelli Reino Põlva   1  
21 Isabel Tuisk Põlva   1  
22 Hanna Liserre Sellis Põlva   1  
23 Anete Luts Põlva   1  
P. Mudilased Osaluskord Osaluskord Osaluskord
1 Stefan Kivil Tartu Suusaklubi 1    
2 Rico Pedras Võru Suusaklubi 1    
3 Elmar Unn Karupesa Team 1    
4 Simo Gross Põlva 1 1  
5 Manivald Jakobson SK Serviti 1    
6 Jako Rammo SK Serviti 1 1  
7 Sander Oinus SK Serviti 1 1  
8 Ott Nuuma SK Serviti 1 1  
9 Pärtel Gross Põlva 1    
10 Aaron Zlatin Põlva 1 1  
11 Karel Kets SK Serviti   1  
12 Mattias Meltsov SK Serviti   1  
13 Rasmu Markus Lukk SK Serviti   1  
14 Oliver Järvela SK Serviti   1  
15 Silver Järvela SK Serviti   1  
16 Sten Rasmus Mark Põlva   1  
17 Robin Tiisler Põlva   1  
18 Tristan Jürisalu Haanja Rattaklubi   1  
19 Enriko Lutsar SK Serviti   1  
20 Klaus Günther Ristna Tartu   1  
21 Noel Nestor Ristna Tartu   1  

 

 


Spordiklubi Serviti Toetajad:

Addinol Logo white