Üritused

Mammaste Suusarajajooks 2019

2019suusarajajooks plagu

Mammaste Suusarajajooks 2019 / Põlva maakonna lahtised murdmajooksu meistrivõistlused TULEMUSED.

 

SIME:: Mammaste suusaraja jooks 2019, Põlva mk lahtised murdmaajooksu mv

Mammaste suusaraja jooks 2019, Põlva mk lahtised murdmaajooksu mv

21.09.2019
Korraldaja : Põlva Maakonna Spordiliit, OK Põlva Kobras
[#1] [#2] [#3] [#4] [M] [M40]
[M50] [M60] [MUD] [N] [N40] [N50]
[N60] [P10] [P12] [P14] [P16] [P18]
[T10] [T12] [T14] [T16] [T18]
T10 Rada (1): 1 KP 0,5 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 22 Lenna Saarniit Põlva Kool 00:02:26 
 2. 29 Eleanor Lutsar SK Serviti 00:02:29 +00:03 
P10 Rada (1): 1 KP 0,5 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 27 Silver Järvela SK Serviti 00:01:59 
 2. 23 Ott Nuuma Põlva 00:02:05 +00:06 
 3. 26 Ruudi Tobreluts SK Serviti 00:02:07 +00:08 
 4. 20 Sten Rasmus Mark Põlva 00:02:08 +00:09 
 4. 30 Enriko Lutsar SK Serviti 00:02:08 +00:09 
 6. 28 Oliver Järvela SK Serviti 00:02:13 +00:14 
 7. 24 Pärtel Gross Põlva Spor 00:02:15 +00:16 
 8. 25 Marten Raud Põlva JK L 00:02:29 +00:30 
T12 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 36 Eliisa Villako SK Serviti 00:10:58 
 2. 59 Mia Niinemägi SK Serviti 00:16:21 +05:23 
P12 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 34 Sander Raud Põlva JK L 00:10:47 
 2. 33 Simo Gross Põlva Spor 00:11:54 +01:07 
 3. 57 Roland Johanson Kobras 00:13:58 +03:11 
 4. 42 Hardi Andero Jens SK Serviti 00:16:25 +05:38 
 5. 41 Jako Rammo SK Serviti 00:16:32 +05:45 
T14 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 44 Anete Pavlov SK Serviti 00:10:17 
 2. 35 Meribel Tuisk SK Serviti 00:11:03 +00:46 
P14 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 40 Kaspar Karolin OK Põlva K 00:09:09 
 2. 65 Madis Veski SK Serviti 00:11:03 +01:54 
 3. 31 Oliver Lätt Põlva 00:11:17 +02:08 
 4. 43 Miko Jugomägi SK Serviti 00:13:56 +04:47 
N40 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 38 Maichl Suur OK Põlva K 00:11:52 
 2. 39 Liina Saarniit Põlva 00:13:21 +01:29 
 3. 66 Katrin Arulepp SK Serviti 00:13:53 +02:01 
N60 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 37 Silvia Saarniit Põlva 00:13:22 
T16 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 48 Maria-Liisa Mark Karupesa T 00:22:53 
 2. 47 Margaret Peterson Karupesa T 00:23:49 +00:56 
T18 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 46 Marit Maribel Pulles Karupesa T 00:20:49 
 2. 56 Regina Reima Karupesa 00:22:58 +02:09 
 3. 45 Evelin Arulepp SK Serviti 00:23:47 +02:58 
N Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 49 Karoli Villako SK Serviti 00:21:06 
 2. 55 Marimal Tilk SK Serviti 00:21:24 +00:18 
 3. 50 Jaanika Kopli SK Serviti 00:22:24 +01:18 
 4. 52 Marit Attonen HUGO OÜ 00:22:54 +01:48 
 5. 51 Veronika Kadastik Kagu PJ 00:23:53 +02:47 
M40 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 60 Sander Valdas Kobras 00:18:56 
 2. 54 Jaanus Sibul Kolmeti Eh 00:20:10 +01:14 
M50 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 58 Olev Org Valga 00:18:15 
M Rada (4): 6 KP 6,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Tulemus  
 1. 61 Bert Tippi CFC Spordi 00:23:55 
 2. 62 Marek Parksepp SK Serviti 00:26:41 +02:46 
#1 Rada (MUD,T10,P10): 1 KP 0,5 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Klass Tulemus  
 1. 27 Silver Järvela SK ServitiP10 00:01:59 
 2. 23 Ott Nuuma Põlva P10 00:02:05 +00:06 
 3. 26 Ruudi Tobreluts SK ServitiP10 00:02:07 +00:08 
 4. 20 Sten Rasmus Mark Põlva P10 00:02:08 +00:09 
 4. 30 Enriko Lutsar SK ServitiP10 00:02:08 +00:09 
 6. 28 Oliver Järvela SK ServitiP10 00:02:13 +00:14 
 7. 24 Pärtel Gross Põlva SporP10 00:02:15 +00:16 
 8. 22 Lenna Saarniit Põlva KoolT10 00:02:26 +00:27 
 9. 25 Marten Raud Põlva JK LP10 00:02:29 +00:30 
 9. 29 Eleanor Lutsar SK ServitiT10 00:02:29 +00:30 
#2 Rada (T12,P12,T14,P14,N40,N50,N60): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Klass Tulemus  
 1. 40 Kaspar Karolin OK Põlva KP14 00:09:09 
 2. 44 Anete Pavlov SK ServitiT14 00:10:17 +01:08 
 3. 34 Sander Raud Põlva JK LP12 00:10:47 +01:38 
 4. 36 Eliisa Villako SK ServitiT12 00:10:58 +01:49 
 5. 35 Meribel Tuisk SK ServitiT14 00:11:03 +01:54 
 5. 65 Madis Veski SK ServitiP14 00:11:03 +01:54 
 7. 31 Oliver Lätt Põlva P14 00:11:17 +02:08 
 8. 38 Maichl Suur OK Põlva KN40 00:11:52 +02:43 
 9. 33 Simo Gross Põlva SporP12 00:11:54 +02:45 
10. 39 Liina Saarniit Põlva N40 00:13:21 +04:12 
11. 37 Silvia Saarniit Põlva N60 00:13:22 +04:13 
12. 66 Katrin Arulepp SK ServitiN40 00:13:53 +04:44 
13. 43 Miko Jugomägi SK ServitiP14 00:13:56 +04:47 
14. 57 Roland Johanson Kobras P12 00:13:58 +04:49 
15. 59 Mia Niinemägi SK ServitiT12 00:16:21 +07:12 
16. 42 Hardi Andero Jens SK ServitiP12 00:16:25 +07:16 
17. 41 Jako Rammo SK ServitiP12 00:16:32 +07:23 
#3 Rada (T16,P16,T18,N,M40,M50,M60): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Klass Tulemus  
 1. 58 Olev Org Valga M50 00:18:15 
 2. 60 Sander Valdas Kobras M40 00:18:56 +00:41 
 3. 54 Jaanus Sibul Kolmeti EhM40 00:20:10 +01:55 
 4. 46 Marit Maribel Pulles Karupesa TT18 00:20:49 +02:34 
 5. 49 Karoli Villako SK ServitiN 00:21:06 +02:51 
 6. 55 Marimal Tilk SK ServitiN 00:21:24 +03:09 
 7. 50 Jaanika Kopli SK ServitiN 00:22:24 +04:09 
 8. 48 Maria-Liisa Mark Karupesa TT16 00:22:53 +04:38 
 9. 52 Marit Attonen HUGO OÜ N 00:22:54 +04:39 
10. 56 Regina Reima Karupesa T18 00:22:58 +04:43 
11. 45 Evelin Arulepp SK ServitiT18 00:23:47 +05:32 
12. 47 Margaret Peterson Karupesa TT16 00:23:49 +05:34 
13. 51 Veronika Kadastik Kagu PJ N 00:23:53 +05:38 
#4 Rada (P18,M): 6 KP 6,0 km ^
 
 
 # NR Nimi Klubi Klass Tulemus  
 1. 61 Bert Tippi CFC SpordiM 00:23:55 
 2. 62 Marek Parksepp SK ServitiM 00:26:41 +02:46 

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 21.09.2019 13:50:40 Kobras

 

 

SIME:: Mammaste suusaraja jooks 2019, Põlva mk lahtised murdmaajooksu mv

Mammaste suusaraja jooks 2019, Põlva mk lahtised murdmaajooksu mv

21.09.2019
Korraldaja : Põlva Maakonna Spordiliit, OK Põlva Kobras
[#1] [#2] [#3] [#4] [M] [M40]
[M50] [M60] [MUD] [N] [N40] [N50]
[N60] [P10] [P12] [P14] [P16] [P18]
[T10] [T12] [T14] [T16] [T18]
T10 Rada (1): 1 KP 0,5 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 0) Finish  
 1. Lenna Saarniit 00:02:26 11:11:24 00:02:26 
 22 Põlva Kool T10  
  
 2. Eleanor Lutsar 00:02:29 11:11:25 00:02:29 
 29 SK Serviti T10  
  
 
P10 Rada (1): 1 KP 0,5 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 0) Finish  
 1. Silver Järvela 00:01:59 11:11:24 00:01:59 
 27 SK Serviti P10  
  
 2. Ott Nuuma 00:02:05 11:11:24 00:02:05 
 23 Põlva P10  
  
 3. Ruudi Tobreluts 00:02:07 11:11:24 00:02:07 
 26 SK Serviti P10  
  
 4. Sten Rasmus Mark 00:02:08 11:11:24 00:02:08 
 20 Põlva P10  
  
 4. Enriko Lutsar 00:02:08 11:11:25 00:02:08 
 30 SK Serviti P10  
  
 6. Oliver Järvela 00:02:13 11:11:24 00:02:13 
 28 SK Serviti P10  
  
 7. Pärtel Gross 00:02:15 11:11:24 00:02:15 
 24 Põlva Spordikool P10  
  
 8. Marten Raud 00:02:29 11:11:25 00:02:29 
 25 Põlva JK Lootos P10  
  
 
T12 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Eliisa Villako 00:10:58 11:30:45 03:45 1 07:56 1 10:58 1 00:10:58 
 36 SK Serviti T12 03:45 1 04:11 1 03:02 1 
 00:00 00:00 00:00  
 2. Mia Niinemägi 00:16:21 11:30:44 04:55 2 11:59 2 16:21 2 00:16:21 
 59 SK Serviti T12 04:55 2 07:04 2 04:22 2 
 01:10 02:53 01:20  
Ideaalaeg : 03:45 04:11 03:02 00:10:58 
 
P12 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Sander Raud 00:10:47 11:30:45 03:47 1 07:38 1 10:47 1 00:10:47 
 34 Põlva JK Lootos P12 03:47 1 03:51 1 03:09 1 
 00:00 00:00 00:00  
 2. Simo Gross 00:11:54 11:30:45 03:50 2 08:20 2 11:54 2 00:11:54 
 33 Põlva Spordikool P12 03:50 2 04:30 2 03:34 2 
 00:03 00:39 00:25  
 3. Roland Johanson 00:13:58 11:30:45 04:26 3 09:53 3 13:58 3 00:13:58 
 57 Kobras P12 04:26 3 05:27 3 04:05 3 
 00:39 01:36 00:56  
 4. Hardi Andero Jens 00:16:25 11:30:46 05:29 4 16:25 4 00:16:25 
 42 SK Serviti P12 05:29 4  
 01:42  
 5. Jako Rammo 00:16:32 11:30:46 05:30 5 16:32 5 00:16:32 
 41 SK Serviti P12 05:30 5  
 01:43  
Ideaalaeg : 03:47 03:51 03:09 00:10:47 
 
T14 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Anete Pavlov 00:10:17 11:30:44 03:14 1 07:08 1 10:17 1 00:10:17 
 44 SK Serviti T14 03:14 1 03:54 1 03:09 2 
 00:00 00:00 00:00  
 2. Meribel Tuisk 00:11:03 11:30:45 03:45 2 07:55 2 11:03 2 00:11:03 
 35 SK Serviti T14 03:45 2 04:10 2 03:08 1 
 00:31 00:16 -00:01  
Ideaalaeg : 03:14 03:54 03:08 00:10:16 
 
P14 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Kaspar Karolin 00:09:09 11:30:44 03:07 1 06:27 1 09:09 1 00:09:09 
 40 OK Põlva Kobras P14 03:07 1 03:20 1 02:42 1 
 00:00 00:00 00:00  
 2. Madis Veski 00:11:03 11:30:45 03:44 2 07:55 2 11:03 2 00:11:03 
 65 SK Serviti P14 03:44 2 04:11 2 03:08 2 
 00:37 00:51 00:26  
 3. Oliver Lätt 00:11:17 11:30:44 03:45 3 07:59 3 11:17 3 00:11:17 
 31 Põlva P14 03:45 3 04:14 3 03:18 3 
 00:38 00:54 00:36  
 4. Miko Jugomägi 00:13:56 11:30:46 04:43 4 10:03 4 13:56 4 00:13:56 
 43 SK Serviti P14 04:43 4 05:20 4 03:53 4 
 01:36 02:00 01:11  
Ideaalaeg : 03:07 03:20 02:42 00:09:09 
 
N40 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Maichl Suur 00:11:52 11:30:46 04:02 1 08:29 1 11:52 1 00:11:52 
 38 OK Põlva Kobras N40 04:02 1 04:27 1 03:23 1 
 00:00 00:00 00:00  
 2. Liina Saarniit 00:13:21 11:30:46 04:33 3 09:30 2 13:21 2 00:13:21 
 39 Põlva N40 04:33 3 04:57 2 03:51 2 
 00:31 00:30 00:28  
 3. Katrin Arulepp 00:13:53 11:30:46 04:26 2 09:51 3 13:53 3 00:13:53 
 66 SK Serviti N40 04:26 2 05:25 3 04:02 3 
 00:24 00:58 00:39  
Ideaalaeg : 04:02 04:27 03:23 00:11:52 
 
N60 Rada (2): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Silvia Saarniit 00:13:22 11:30:45 04:38 1 09:38 1 13:22 1 00:13:22 
 37 Põlva N60 04:38 1 05:00 1 03:44 1 
 00:00 00:00 00:00  
Ideaalaeg : 04:38 05:00 03:44 00:13:22 
 
T16 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) Finish  
 1. Maria-Liisa Mark 00:22:53 11:53:15 03:32 1 07:36 1 15:05 1 19:33 1 22:53 1 00:22:53 
 48 Karupesa Team T16 03:32 1 04:04 1 07:29 1 04:28 2 03:20 2 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Margaret Peterson 00:23:49 11:53:16 03:34 2 07:58 2 16:37 2 20:54 2 23:49 2 00:23:49 
 47 Karupesa Team T16 03:34 2 04:24 2 08:39 2 04:17 1 02:55 1 
 00:02 00:20 01:10 -00:11 -00:25  
Ideaalaeg : 03:32 04:04 07:29 04:17 02:55 00:22:17 
 
T18 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) Finish  
 1. Marit Maribel Pulles 00:20:49 11:53:15 03:31 1 07:18 1 14:06 1 17:56 1 20:49 1 00:20:49 
 46 Karupesa Team T18 03:31 1 03:47 1 06:48 1 03:50 1 02:53 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Regina Reima 00:22:58 11:53:16 03:34 2 07:42 2 15:17 2 19:50 2 22:58 2 00:22:58 
 56 Karupesa T18 03:34 2 04:08 2 07:35 2 04:33 2 03:08 3 
 00:03 00:21 00:47 00:43 00:15  
 3. Evelin Arulepp 00:23:47 11:53:16 03:55 3 08:18 3 16:03 3 20:43 3 23:47 3 00:23:47 
 45 SK Serviti T18 03:55 3 04:23 3 07:45 3 04:40 3 03:04 2 
 00:24 00:36 00:57 00:50 00:11  
Ideaalaeg : 03:31 03:47 06:48 03:50 02:53 00:20:49 
 
N Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) Finish  
 1. Karoli Villako 00:21:06 11:53:16 03:23 1 07:10 1 14:04 1 18:08 1 21:06 1 00:21:06 
 49 SK Serviti N 03:23 1 03:47 1 06:54 2 04:04 2 02:58 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Marimal Tilk 00:21:24 11:53:16 03:33 3 07:30 2 14:19 2 18:16 2 21:24 2 00:21:24 
 55 SK Serviti N 03:33 3 03:57 2 06:49 1 03:57 1 03:08 2 
 00:10 00:10 -00:05 -00:07 00:10  
 3. Jaanika Kopli 00:22:24 11:53:15 03:33 3 07:30 2 14:42 3 19:00 3 22:24 3 00:22:24 
 50 SK Serviti N 03:33 3 03:57 2 07:12 3 04:18 4 03:24 5 
 00:10 00:10 00:18 00:14 00:26  
 4. Marit Attonen 00:22:54 11:53:16 03:26 2 07:33 4 15:32 4 19:42 4 22:54 4 00:22:54 
 52 HUGO OÜ N 03:26 2 04:07 4 07:59 5 04:10 3 03:12 3 
 00:03 00:20 01:05 00:06 00:14  
 5. Veronika Kadastik 00:23:53 11:53:16 04:04 5 08:20 5 16:00 5 20:34 5 23:53 5 00:23:53 
 51 Kagu PJ N 04:04 5 04:16 5 07:40 4 04:34 5 03:19 4 
 00:41 00:29 00:46 00:30 00:21  
Ideaalaeg : 03:23 03:47 06:49 03:57 02:58 00:20:54 
 
M40 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) Finish  
 1. Sander Valdas 00:18:56 11:53:16 03:13 1 06:37 1 12:38 1 16:12 1 18:56 1 00:18:56 
 60 Kobras M40 03:13 1 03:24 1 06:01 1 03:34 1 02:44 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Jaanus Sibul 00:20:10 11:53:17 03:20 2 06:55 2 13:28 2 17:19 2 20:10 2 00:20:10 
 54 Kolmeti Ehitus OÜ M40 03:20 2 03:35 2 06:33 2 03:51 2 02:51 2 
 00:07 00:11 00:32 00:17 00:07  
Ideaalaeg : 03:13 03:24 06:01 03:34 02:44 00:18:56 
 
M50 Rada (3): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) Finish  
 1. Olev Org 00:18:15 11:53:15 03:05 1 06:21 1 12:05 1 15:31 1 18:15 1 00:18:15 
 58 Valga M50 03:05 1 03:16 1 05:44 1 03:26 1 02:44 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
Ideaalaeg : 03:05 03:16 05:44 03:26 02:44 00:18:15 
 
M Rada (4): 6 KP 6,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) 5.( 51) 6.( 52) Finish  
 1. Bert Tippi 00:23:55 11:53:15 02:51 1 05:50 1 10:51 1 13:53 1 18:47 1 21:42 1 23:55 1 00:23:55 
 61 CFC Spordiklubi M 02:51 1 02:59 1 05:01 1 03:02 1 04:54 1 02:55 1 02:13 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Marek Parksepp 00:26:41 11:53:16 02:55 2 06:01 2 11:27 2 14:42 2 20:26 2 23:57 2 26:41 2 00:26:41 
 62 SK Serviti M 02:55 2 03:06 2 05:26 2 03:15 2 05:44 2 03:31 2 02:44 2 
 00:04 00:07 00:25 00:13 00:50 00:36 00:31  
Ideaalaeg : 02:51 02:59 05:01 03:02 04:54 02:55 02:13 00:23:55 
 
#1 Rada (MUD,T10,P10): 1 KP 0,5 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 0) Finish  
 1. Silver Järvela 00:01:59 11:11:24 00:01:59 
 27 SK Serviti P10  
  
 2. Ott Nuuma 00:02:05 11:11:24 00:02:05 
 23 Põlva P10  
  
 3. Ruudi Tobreluts 00:02:07 11:11:24 00:02:07 
 26 SK Serviti P10  
  
 4. Sten Rasmus Mark 00:02:08 11:11:24 00:02:08 
 20 Põlva P10  
  
 4. Enriko Lutsar 00:02:08 11:11:25 00:02:08 
 30 SK Serviti P10  
  
 6. Oliver Järvela 00:02:13 11:11:24 00:02:13 
 28 SK Serviti P10  
  
 7. Pärtel Gross 00:02:15 11:11:24 00:02:15 
 24 Põlva Spordikool P10  
  
 8. Lenna Saarniit 00:02:26 11:11:24 00:02:26 
 22 Põlva Kool T10  
  
 9. Marten Raud 00:02:29 11:11:25 00:02:29 
 25 Põlva JK Lootos P10  
  
 9. Eleanor Lutsar 00:02:29 11:11:25 00:02:29 
 29 SK Serviti T10  
  
 
#2 Rada (T12,P12,T14,P14,N40,N50,N60): 2 KP 2,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) Finish  
 1. Kaspar Karolin 00:09:09 11:30:44 03:07 1 06:27 1 09:09 1 00:09:09 
 40 OK Põlva Kobras P14 03:07 1 03:20 1 02:42 1 
 00:00 00:00 00:00  
 2. Anete Pavlov 00:10:17 11:30:44 03:14 2 07:08 2 10:17 2 00:10:17 
 44 SK Serviti T14 03:14 2 03:54 3 03:09 5 
 00:07 00:34 00:27  
 3. Sander Raud 00:10:47 11:30:45 03:47 7 07:38 3 10:47 3 00:10:47 
 34 Põlva JK Lootos P12 03:47 7 03:51 2 03:09 5 
 00:40 00:31 00:27  
 4. Eliisa Villako 00:10:58 11:30:45 03:45 4 07:56 6 10:58 4 00:10:58 
 36 SK Serviti T12 03:45 4 04:11 5 03:02 2 
 00:38 00:51 00:20  
 5. Meribel Tuisk 00:11:03 11:30:45 03:45 4 07:55 4 11:03 5 00:11:03 
 35 SK Serviti T14 03:45 4 04:10 4 03:08 3 
 00:38 00:50 00:26  
 5. Madis Veski 00:11:03 11:30:45 03:44 3 07:55 4 11:03 5 00:11:03 
 65 SK Serviti P14 03:44 3 04:11 5 03:08 3 
 00:37 00:51 00:26  
 7. Oliver Lätt 00:11:17 11:30:44 03:45 4 07:59 7 11:17 7 00:11:17 
 31 Põlva P14 03:45 4 04:14 7 03:18 7 
 00:38 00:54 00:36  
 8. Maichl Suur 00:11:52 11:30:46 04:02 9 08:29 9 11:52 8 00:11:52 
 38 OK Põlva Kobras N40 04:02 9 04:27 8 03:23 8 
 00:55 01:07 00:41  
 9. Simo Gross 00:11:54 11:30:45 03:50 8 08:20 8 11:54 9 00:11:54 
 33 Põlva Spordikool P12 03:50 8 04:30 9 03:34 9 
 00:43 01:10 00:52  
10. Liina Saarniit 00:13:21 11:30:46 04:33 12 09:30 10 13:21 10 00:13:21 
 39 Põlva N40 04:33 12 04:57 10 03:51 11 
 01:26 01:37 01:09  
11. Silvia Saarniit 00:13:22 11:30:45 04:38 13 09:38 11 13:22 11 00:13:22 
 37 Põlva N60 04:38 13 05:00 11 03:44 10 
 01:31 01:40 01:02  
12. Katrin Arulepp 00:13:53 11:30:46 04:26 10 09:51 12 13:53 12 00:13:53 
 66 SK Serviti N40 04:26 10 05:25 13 04:02 13 
 01:19 02:05 01:20  
13. Miko Jugomägi 00:13:56 11:30:46 04:43 14 10:03 14 13:56 13 00:13:56 
 43 SK Serviti P14 04:43 14 05:20 12 03:53 12 
 01:36 02:00 01:11  
14. Roland Johanson 00:13:58 11:30:45 04:26 10 09:53 13 13:58 14 00:13:58 
 57 Kobras P12 04:26 10 05:27 14 04:05 14 
 01:19 02:07 01:23  
15. Mia Niinemägi 00:16:21 11:30:44 04:55 15 11:59 15 16:21 15 00:16:21 
 59 SK Serviti T12 04:55 15 07:04 15 04:22 15 
 01:48 03:44 01:40  
16. Hardi Andero Jens 00:16:25 11:30:46 05:29 16 16:25 16 00:16:25 
 42 SK Serviti P12 05:29 16  
 02:22  
17. Jako Rammo 00:16:32 11:30:46 05:30 17 16:32 17 00:16:32 
 41 SK Serviti P12 05:30 17  
 02:23  
Ideaalaeg : 03:07 03:20 02:42 00:09:09 
 
#3 Rada (T16,P16,T18,N,M40,M50,M60): 4 KP 4,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) Finish  
 1. Olev Org 00:18:15 11:53:15 03:05 1 06:21 1 12:05 1 15:31 1 18:15 1 00:18:15 
 58 Valga M50 03:05 1 03:16 1 05:44 1 03:26 1 02:44 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Sander Valdas 00:18:56 11:53:16 03:13 2 06:37 2 12:38 2 16:12 2 18:56 2 00:18:56 
 60 Kobras M40 03:13 2 03:24 2 06:01 2 03:34 2 02:44 1 
 00:08 00:08 00:17 00:08 00:00  
 3. Jaanus Sibul 00:20:10 11:53:17 03:20 3 06:55 3 13:28 3 17:19 3 20:10 3 00:20:10 
 54 Kolmeti Ehitus OÜ M40 03:20 3 03:35 3 06:33 3 03:51 4 02:51 3 
 00:15 00:19 00:49 00:25 00:07  
 4. Marit Maribel Pulles 00:20:49 11:53:15 03:31 6 07:18 5 14:06 5 17:56 4 20:49 4 00:20:49 
 46 Karupesa Team T18 03:31 6 03:47 4 06:48 4 03:50 3 02:53 4 
 00:26 00:31 01:04 00:24 00:09  
 5. Karoli Villako 00:21:06 11:53:16 03:23 4 07:10 4 14:04 4 18:08 5 21:06 5 00:21:06 
 49 SK Serviti N 03:23 4 03:47 4 06:54 6 04:04 6 02:58 6 
 00:18 00:31 01:10 00:38 00:14  
 6. Marimal Tilk 00:21:24 11:53:16 03:33 8 07:30 6 14:19 6 18:16 6 21:24 6 00:21:24 
 55 SK Serviti N 03:33 8 03:57 6 06:49 5 03:57 5 03:08 8 
 00:28 00:41 01:05 00:31 00:24  
 7. Jaanika Kopli 00:22:24 11:53:15 03:33 8 07:30 6 14:42 7 19:00 7 22:24 7 00:22:24 
 50 SK Serviti N 03:33 8 03:57 6 07:12 7 04:18 9 03:24 13 
 00:28 00:41 01:28 00:52 00:40  
 8. Maria-Liisa Mark 00:22:53 11:53:15 03:32 7 07:36 9 15:05 8 19:33 8 22:53 8 00:22:53 
 48 Karupesa Team T16 03:32 7 04:04 8 07:29 8 04:28 10 03:20 12 
 00:27 00:48 01:45 01:02 00:36  
 9. Marit Attonen 00:22:54 11:53:16 03:26 5 07:33 8 15:32 10 19:42 9 22:54 9 00:22:54 
 52 HUGO OÜ N 03:26 5 04:07 9 07:59 12 04:10 7 03:12 10 
 00:21 00:51 02:15 00:44 00:28  
10. Regina Reima 00:22:58 11:53:16 03:34 10 07:42 10 15:17 9 19:50 10 22:58 10 00:22:58 
 56 Karupesa T18 03:34 10 04:08 10 07:35 9 04:33 11 03:08 8 
 00:29 00:52 01:51 01:07 00:24  
11. Evelin Arulepp 00:23:47 11:53:16 03:55 12 08:18 12 16:03 12 20:43 12 23:47 11 00:23:47 
 45 SK Serviti T18 03:55 12 04:23 12 07:45 11 04:40 13 03:04 7 
 00:50 01:07 02:01 01:14 00:20  
12. Margaret Peterson 00:23:49 11:53:16 03:34 10 07:58 11 16:37 13 20:54 13 23:49 12 00:23:49 
 47 Karupesa Team T16 03:34 10 04:24 13 08:39 13 04:17 8 02:55 5 
 00:29 01:08 02:55 00:51 00:11  
13. Veronika Kadastik 00:23:53 11:53:16 04:04 13 08:20 13 16:00 11 20:34 11 23:53 13 00:23:53 
 51 Kagu PJ N 04:04 13 04:16 11 07:40 10 04:34 12 03:19 11 
 00:59 01:00 01:56 01:08 00:35  
Ideaalaeg : 03:05 03:16 05:44 03:26 02:44 00:18:15 
 
#4 Rada (P18,M): 6 KP 6,0 km ^
 
 
 # Nimi  Tulemus Start 1.( 51) 2.( 52) 3.( 51) 4.( 52) 5.( 51) 6.( 52) Finish  
 1. Bert Tippi 00:23:55 11:53:15 02:51 1 05:50 1 10:51 1 13:53 1 18:47 1 21:42 1 23:55 1 00:23:55 
 61 CFC Spordiklubi M 02:51 1 02:59 1 05:01 1 03:02 1 04:54 1 02:55 1 02:13 1 
 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
 2. Marek Parksepp 00:26:41 11:53:16 02:55 2 06:01 2 11:27 2 14:42 2 20:26 2 23:57 2 26:41 2 00:26:41 
 62 SK Serviti M 02:55 2 03:06 2 05:26 2 03:15 2 05:44 2 03:31 2 02:44 2 
 00:04 00:07 00:25 00:13 00:50 00:36 00:31  
Ideaalaeg : 02:51 02:59 05:01 03:02 04:54 02:55 02:13 00:23:55 
 

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.64 [2017.206] @ 21.09.2019 13:51:19 Kobras

 

 

JUHEND

Mammaste Suusarajajooks 2019

Põlva maakonna lahtised murdmajooksu meistrivõistlused

1. EESMÄRK

Pakkuda meeldivat vaheldust jooksuharrastajatele ja muidu spordihulludele.

Tutvustada Mammaste Tervisespordikeskuses pakutavaid sportimise ja aktiivse puhkamise võimalusi ja loodusmaastikku.

Selgitada Mammaste Suusarajajooksu 2019, Põlvamaa lahtiste murdmaajooksu meistrivõistluste parimad.

2. AEG JAKOHT

Laupäeval, 21. septembril 2019.a. kell 11.00 Mammaste Tervisespordikeskuses.

3. VÕISTLUSE AJAKAVA, DISTANTSID JAVÕISTLUSKLASSID

Võistlusklassid

Sünniaastad

Distants km-s

Stardiaeg

Mudilased

2011 ja nooremad

0,5 km

11.00

T10

P10

2009 - 2010

0,5 km

11.10

11.20

T12, P12

2007 - 2008

2 km

11.30

T14, P14

2005 - 2006

N40

1970 - 1979

N50

1960 - 1969

N60

1959 ja varem

T16, P16

2003 - 2004

4 km

11.50

T18

2001 -2002

N-põhiklass

1980 - 2000

M40

1970 - 1979

M50

1960 - 1969

M60

1959 ja varem

P18

M-põhiklass

2001-2002

1980 -2000

6 km

4. AUTASUSTAMINE

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat.

Autasustamine toimub 15 minutit peale viimase võistleja finišeerumist. Mudilaste ja T/P 10 vanuseklassides kõikidele lõpetajatele medal finišis.

5. REGISTEERIMINE

Eelregistreerimine kuni 20. septembriks 2019.a kella 16.00-ks e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , milles märkida võistleja nimi, esindatav organisatsioom/klubi, sünniaasta ja võistlusklass.

Registreerimine võistluspäeval toimub stardipaigas sekretariaadis ja lõpeb hiljemalt 15 minutit enne vanuseklassi starti.


6. STARDIMAKS

 

Eelregistreerumisega

Registreerumine võistluspäeval ja kohapeal

Täiskasvanud

5€

10€

Noored

3€

6€

Mudilased

1€

2€

7. STARDIMAKSUTASUMINE

Võistluspäeval kohapeal registreerimisel sekretariaadis sularahas, mis avatakse 21.septembril 2019.a kell 10.00 stardipaigas ja lõpeb hiljemalt 15 minutit enne vanuseklassi starti.

8.TERVISLIKSEISUND

Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest ise.

9. AJAVÕTT

Ajavõtt elektrooniline. Kiip antakse stardis, tuleb tagastada korraldajale finišialas. Kaotatud kiibi eest tuleb korraldajale tasuda 5 EUR.

10. ÜLDINE

Kõik juhendis puudutamata teemad lahendatakse kohapeal võistluste žürii poolt kooseisus: peakohtunikTaavi Nagel, tel5294373

peasekretär    Anneli Tilk, tel 5286127 ajavõttPriitNurmoja

Registreerimisega üritusele aktsepteerib osavõtja käesolevat juhendit ja annab nõusoleku avaldada enda tulemuse võistlusprotokollis, lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ja videomaterjali ürituse propageerimiseks määramata ajajooksul.

Korraldajad:

SPORDIKLUBI SERVITI

PÕLVA MAAKONNA SPORDILIIT

 

TOETAJA:

EESTI KULTUURKAPITAL

PÕLVA VALLAVALITSUS

PÕLVA SPORDIKOOL

 

Spordiklubi Serviti Toetajad:

Addinol Logo white